reklama

Teplári budú vymienať horúcovod, uzavrú časť Beethovenovej ulice

Od stredy 24. augusta do 3. októbra 2016 bude pre dopravu uzavretá časť ulice Ludvika van Beethovena.

Mesto Trnava vydalo spoločnosti Trnavská teplárenská povolenie na uzávierku miestnej komunikácie na ulici Ludvika van Beethovena na Prednádraží.

Dôvodom je plánovaná rekonštrukcia horúcovodného potrubia v telese komunikácie a preloženia šachty z telesa miestnej komunikácie do zeleného pásu. Cesta, ktorá bude počas prác rozkopaná, nebude pre vozidlá prejazdná.

beethovenova
Ulica L.V. Beethovena

Reprofoto: Google Street View

Uzavretý úsek bude od križovatky s ulicou J. G. Tajovského smerom do ulice Ludvíka van Beethovena pri nákupnom centre Cassalle v dĺžke približne 30 metrov.

Obchádzková trasa z ulice J. G. Tajovského bude cez Mozartovu na uIicu Ludvika van Beethovena a späť.

Obchádzka v smere od ulice Gejzu Dusíka bude vedená cez Botanickú na ulicu Ludvika van Bethovena a späť.

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2016 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.