reklama

Od pondelka uzavrú časť Paulínskej ulice

Mestský úrad v Trnave, Odbor dopravy a komunálnych služieb, úsek dopravy informuje o uzávierke miestnej komunikácie – jedného jazdného pásu na Paulínskej ulici v Trnave v smere od kina Hviezda po križovatku s Ulicou Dolné bašty pri budove VÚB banky v čase od 6. júna 2011 – 7.00 hod., do 17. júna – 16.00 hod.

Paulínska ulica
Ilustračné foto: norc

Obchádzková trasa bude vedená z Paulínskej ulice cez prepojovaciu komunikáciu medzi kinom Hviezda a objektom VÚB na Ulicu Orolskú a Dolné Bašty. Uzávierka miestnej komunikácie je plánovaná z dôvodu opravy horúcovodu. Investorom stavby je Trnavská teplárenská, a.s., Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2011 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.