reklama

Trnavskú dopravu v sobotu 7. apríla čiastočne obmedzia cyklistické preteky aj rizikový futbalový zápas

Pri príležitosti dvoch športových udalostí – futbalového zápasu a cyklistických pretekov – budú v sobotu 7. apríla v uliciach Trnavy dopravné obmedzenia.

Z dôvodu rizikového futbalového zápasu Spartak Trnava – Slovan Bratislava budú 7. apríla 2018 uzavreté od 12.00 do 15.30 hod. a následne po skončení zápasu od 17.15 do približne 18.30 hodiny Kollárova a Športová ulica. Priľahlé sídliská sa uzatvárať nebudú.

Mesto Trnava vydalo zákaz predaja akoholických nápojov v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo na verejne prístupných miestach v okolí futbalového štadióna.

Bezpečnostné opatrenia týkajúce sa vyššie uvedeného futbalového zápasu koordinuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Ilustračné foto

Z dôvodu konania Slovenského pohára v cestnej cyklistike bude v sobotu úplná uzávierka na uliciach Horné bašty, Štefánikova, Trojičné námestie, Pekárska a časť ulice Hornopotočná.

Doba uzávierky je stanovená 7. apríla 2018 v čase od 13.00 do 19.00 hod.

Doprava bude usmernená prenosným dopravným značením odsúhlaseným Odborom dopravy a komunálnych služieb na Mestskom úrade v Trnave.

Štart a cieľ sobotňajších pretekov je naplánovaný na Štefánikovu ulicu, približne v jej strede, odkiaľ sa cyklisti vydajú cez Horné Bašty, Pekársku, Trojičné námestie naspäť na Štefánikovu ulicu.

Začiatok ostrých štartov je od 14:00 hodiny, pričom sa postupuje od najmladších kategórií až po pretekárov kategórie elite.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2018 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavskú dopravu v sobotu 7. apríla čiastočne obmedzia cyklistické preteky aj rizikový futbalový zápas”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.