reklama

Futbalový zápas Slovensko – Wales si vyžiada obmedzenia, na Kollárovej bude opäť uzávierka dopravy

Trnavskí policajti sa už opäť chystajú na opatrenia pri zabezpečení medzinárodného futbalového zápasu kvalifikácie o postup na ME 2020 medzi reprezentačnými mužstvami Slovenska a Walesu, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 10. októbra na Štadióne Antona Malatinského so začiatkom o 20.45 hodine.

„Zápas nie je označený ako rizikový ale opatrenia idú v tzv. osobitnom režime. V uliciach Trnavy budú policajti už niekoľko hodín pre samotným zápasom a monitorovať situáciu sme pripravení aj po jeho skončení,“ informovala hovorkyňa trnavskej krajskej polície Mária Linkešová.

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

Z dôvodu zabezpečenia verejného poriadku opäť príde k obmedzeniu dopravy na Kollárovej ulici.

Prejazd Kollárovou bude pre vodičov obmedzený predbežne v čase od 14.00 h do 16.00 h a neskôr od 18.00 do 24.00 h.

„Ulica bude uzatvorená od križovatky ulíc Kollárova – Rázusova, pri križovatku ulice Kollárova – vjazd do podzemných garáži City Areny. Ide orientačné časy, ktoré budeme meniť podľa aktuálnej situácie v uliciach,“ uviedla Linkešová.

Polícia žiada obyvateľov a návštevníkov mesta o spoluprácu.

„Ak sa chystáte na zápas, odporúčame zaparkovať auto v širšom centre mesta, parkovacie miesta budú návštevníkom podujatia k dispozícii aj pred podnikom ŽOS Trnava na Koniarekovej ulici. Z dôvodu zvýšeného pohybu vozidiel v okolí štadióna žiadame vodičov o zvýšenú ohľaduplnosť, tolerantnosť a trpezlivosť,“ obracia sa na verejnosť trnavská polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2019 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.