reklama

Pre futbalovú kvalifikáciu uzavrú na tri dni Športovú ulicu, Kollárovu v úseku pri štadióne v nedeľu

ČLÁNOK BOL AKTUALIZOVANÝ V STREDU 31. augusta o 11:13 hodine

Mesto Trnava po dohode s Okresným riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave, Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave a po prerokovaní žiadosti Slovenského futbalového zväzu vydalo povolenie na uzávierky miestnych komunikácií na uliciach Kollárova a Športová v Trnave. Dôvodom uzávierky je vytvorenie bezpečného priestoru pre organizátorov a divákov kvalifikačného futbalového zápasu Slovensko – Anglicko.

V čase od piatka 2. septembra 2016 od 8.00 hodiny do polnoci v nedeľu 4. septembra 2016 bude platiť úplná uzávierka Športovej ulice a čiastočná uzávierka na Kollárovej ulici, kde budú uzavreté parkovacie miesta pod tribúnou.

kruhovka-city-arena
Vodiči budú obchádzať uzavretú Športovú ulicu okolo amfiteátra

Úseky a dĺžky uzávierok: Úsek úplnej uzávierky bude od križovatky s ulicou Dolné bašty po križovatku s Kollárovou ulicou. Na ulici Kollárova budú uzavreté iba parkovacie miesta pod tribúnou. Celková dĺžka uzavretého úseku je asi 230m.

Popis a dĺžky obchádzok: Obchádzková trasa bude vedená z Dolných bášt okolo amfiteátra na ulicu Hlboká na Kollárovu ulicu.

V stredu 31. augusta predpoludním vydala správu k zápasu SR – Anglicko aj polícia. Ako uvádza hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová, napokon bude v nedeľu 4. septembra uzavretá aj Kollárova ulica.

„Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, musí v čase od 15.00 h až do ukončenia bezpečnostných opatrení uzatvoriť Kollárovu ulicu. Uzatvorená bude od križovatky s ulicou Rázusovej po vjazd do podzemných garáží City Areny. Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd od Kollárovej ulice oproti vchodu do nákupného centra City Arena,“ informuje polícia.

Bezpečnostné opatrenia a s tým súvisiace dopravné obmedzenia budú prispôsobené aktuálnej operatívnej situácii, preto polícia nevylučuje ani možnosť uzatvorenia Kollárovej ulice už od križovatky s Hospodárskou a Dohnányho, pripomenula

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2016 7:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre futbalovú kvalifikáciu uzavrú na tri dni Športovú ulicu, Kollárovu v úseku pri štadióne v nedeľu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.