reklama

Až do polovice decembra uzavrú cestu pri amfiteátri

Úsek dopravy na Mestskom úrade v Trnave informuje o úplnej uzávierke miestnej komunikácie spájajúcej Hlbokú ulicu s Halenárskou pri amfiteátri.

Cesta bude pre dopravu uzavretá od piatku 25. októbra do 15. decembra 2013.

Komunikácia bude rozkopaná z dôvodu výstavby vodovodu a kanalizácie pre nový futbalový štadión,” informuje úsek dopravy.

amfik-cesta
Spojnica centra s Hlbokou ulicou bude uzavretá do polovice decembra

Obchádzková trasa z Hlbokej ulice do centra je vedená cez Kollárovu ulicu s odbočkou pri právnickej fakulte (bývalá stará poliklinika) na Rázusovu ulicu, ktorá vyúsťuje do centra mesta.

Z Halenárskej ulice smerom von z centra sa vodiči dostanú cez Športovú ulicu na Kollárovu.

Výstavba multifunkčného projektu City-Arena si vyžiada viacero zásadných zmien v doprave. Ich realizácia bude pre vodičov na niekoľko mesiacov znamenať aj nepríjemné dopravné obmedzenia.

V okolí projektu vzniknú dve nové kruhové križovatky, pribudne jedna svetlená križovatka aj lávka ponad Hlbokú ulicu. Zmeny nastanú aj v usporiadaní svetelnej križovatky Hlboká-Spartakovská-Sladovnícka-Kollárova pri Mc Donalde.

V dotyku City-Areny pribudnú nové chodníky a cyklochodníky.

Podrobnosti nájdete v tomto článku.

doprava.city-arena
Grafické znázornenie navrhovaného riešenia dopravnej situácie (kliknite pre zväčšenie)

Zdroj: Dopravná štúdia (HBH projekt, 09/2012)

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2013 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Až do polovice decembra uzavrú cestu pri amfiteátri”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.