reklama

Až do polovice decembra uzavrú cestu pri amfiteátri

Úsek dopravy na Mestskom úrade v Trnave informuje o úplnej uzávierke miestnej komunikácie spájajúcej Hlbokú ulicu s Halenárskou pri amfiteátri.

Cesta bude pre dopravu uzavretá od piatku 25. októbra do 15. decembra 2013.

Komunikácia bude rozkopaná z dôvodu výstavby vodovodu a kanalizácie pre nový futbalový štadión,“ informuje úsek dopravy.

amfik-cesta
Spojnica centra s Hlbokou ulicou bude uzavretá do polovice decembra

Obchádzková trasa z Hlbokej ulice do centra je vedená cez Kollárovu ulicu s odbočkou pri právnickej fakulte (bývalá stará poliklinika) na Rázusovu ulicu, ktorá vyúsťuje do centra mesta.

Z Halenárskej ulice smerom von z centra sa vodiči dostanú cez Športovú ulicu na Kollárovu.

Výstavba multifunkčného projektu City-Arena si vyžiada viacero zásadných zmien v doprave. Ich realizácia bude pre vodičov na niekoľko mesiacov znamenať aj nepríjemné dopravné obmedzenia.

V okolí projektu vzniknú dve nové kruhové križovatky, pribudne jedna svetlená križovatka aj lávka ponad Hlbokú ulicu. Zmeny nastanú aj v usporiadaní svetelnej križovatky Hlboká-Spartakovská-Sladovnícka-Kollárova pri Mc Donalde.

V dotyku City-Areny pribudnú nové chodníky a cyklochodníky.

Podrobnosti nájdete v tomto článku.

doprava.city-arena
Grafické znázornenie navrhovaného riešenia dopravnej situácie (kliknite pre zväčšenie)

Zdroj: Dopravná štúdia (HBH projekt, 09/2012)

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2013 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Až do polovice decembra uzavrú cestu pri amfiteátri”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.