reklama

Na Horných Baštách vymieňajú kamennú dlažbu za betónovú. Uľaví sa najmä tlmičom na autách

V priebehu júla zrekonštruuje mesto Trnava komunikácie na ulici Horné Bašty. Stavebné práce odštartovali na konci minulého týždňa. Umiestnenie prírodnej dlažby na ceste denne zaťažovanej dopravou sa neosvedčilo, mesto preto rozhodlo o jej odstránení.

Prírodný kameň trpel pod náporom dopravy, tlmiče áut pre nerovný povrch

„Počas rekonštrukcie bude úplne vymenený povrch komunikácie, ktorý bolo nutné každoročne opravovať. Súčasnú dlažbu z prírodného kameňa nahradí betónová, osadená do pôvodného podložia sčasti upraveného frézovaním. Niveleta komunikácie bude na úrovni terajších obrubníkov a vozovka odvodnená do jestvujúcich uličných vpustov. Počas rekonštrukčných prác bude osadené prenosné dopravné značenie. Pretože sa dopravný systém komunikácie nemení, existujúce trvalé dopravné značenie bude zachované,“ informoval odbor investičnej výstavby Mestského úradu v Trnave.

Rekonštrukcia ulice by mala byť hotová koncom júla.

Ulož ako PDF
Napísal 8. júla 2010 13:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.