reklama

Aktuálne informácie o uzávierkach a dopravných obmedzeniach v okolí City Areny

Úsek dopravy na mestskom úrade zverejnil aktuálne informácie o uzávierkach komunikácií v okolí projektu City Arena.

Uzatvorené a obmedzené úseky pre dopravu a dĺžka uzávierok:

Miestna komunikácia na ulici Dolné bašty v úseku od križovatky s Halenárskou ulicou po križovatku s Paulínskou ulicou v dĺžke približne 180 m, v čase od 20.00 h dňa 15. augusta do 6.00 h dňa 21. augusta 2015.

Miestna komunikácia na Športovej ulici v úseku od križovatky s ulicou Dolné Bašty po križovatku s Kollárovou ulicou v úseku približne 230 m, v čase od 20.00 h dňa 15. augusta do 24.00 h dňa 25. augusta 2015. Obyvateľom Ulice Športová bude vjazd povolený.

Parkovací pás pred štadiónom City Arena na Ulici Kollárova v úseku cca 150 m, v čase od 20.00 h dňa 15. augusta 2015 do 24.00 h dňa 25. augusta 2015.

kollarova

Ilustračné foto

Úplná uzávierka komunikácie pri mestskom amfiteátri od križovatky s Hlbokou ulicou po križovatku s Halenárskou v dĺžke cca 210 m, platí do 20.00 h dňa 20. augusta 2015.

Úplná uzávierka miestnej komunikácie na ulici Dolné bašty a Športová a úplná uzávierka parkovacieho pásu na Kollárovej ulici v Trnave bude z dôvodu ukončovacích prác na štadióne City Arena, dopravného značenia a slávnostného otvorenia štadiónu City Arena.

Obchádzková trasa bude vedená od Hlbokej ulice, resp. Sladovníckej po Kollárovej, Rázusovej, Dolných baštách, Paulínskej, Dolnopotočnej na Halenársku ulicu a späť z Halenárskej ulice po Dolnopotočnej, Paulínskej, Dolných baštách, Andreja Žarnova a Kollárovej na Hlbokú, resp. Sladovnícku ulicu.

Za práce pod ochranou uzávierky zodpovedá spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o.

Ulož ako PDF
Napísal 19. augusta 2015 13:02. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Aktuálne informácie o uzávierkach a dopravných obmedzeniach v okolí City Areny”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.