reklama

Halenárska je uzavretá, otvoria ju zajtra ešte pred začiatkom futbalového zápasu

V piatok 13. augusta ráno začala platiť uzávierka Halenárskej ulici v približne 200-metrovom  úseku od múzea po Veselú ulicu. Dôvodom úplnej uzávierky pre dopravu je pripájanie nového bytového domu na inžinierske siete. Mesto Trnava pôvodne odsúhlasilo spoločnosti inwest, s.r.o., uzávierku od sobotného popoludnia do nedele večera.
V stredu sa však neďaleko od miesta rozkopávky  stala nehoda na vodovodnom potrubí, čo si vyžiadalo obmedzenia v doprave. Mesto preto požiadalo investora aby začal s prácami skôr.

Priamo na mieste sme zistili, že trnavská spoločnosť inwest s rrealizáciou vodovodnej, kanalizačnej a optickej prípojky bytového domu začala.

„Predpokladáme, že uzávierka potrvá do soboty 14. augusta. Podľa odhadov nášho dodávateľa už popoludní by sme mohli úsek opätovne sprejazdniť pre dopravu. Pred začiatkom futbalového zápasu by tak mala byť Halenárska znovu otvorená,“ aktuálne nás informoval Ivan Novotný zo spoločnosti inwest, s.r.o.

Ulož ako PDF
Napísal 13. augusta 2010 11:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.