reklama

Bernolákova ulica zostane uzatvorená ešte niekoľko týždňov

Výstavba kanalizácie, pre ktorú trvajú už od apríla tohto roka dopravné obmedzenia na Bernolákovej ulici, potrvá tak ako bolo pôvodne plánované až do polovice októbra.

Hoci podľa pôvodných predpokladov mala byť doprava na Bernolákovej ulici, ktorá je štátnou cestou, uzatvorená priebežne len v jednom smere, po niekoľkých týždňoch došlo k úplnej uzávierke. Istý čas dopravu na ceste riadili semafory, tie však po asi po dvoch týždňoch odstránili a nahradili ich dopravné značky informujúce o zákaze vjazdu z oboch smerov, teda od Sladovníckej aj Koniarekovej ulice.

„Nemáme informácie o tom, že by investor plánoval ukončiť práce skôr. Všetko beží podľa pôvodného harmonogramu. V súčasnosti realizujú tretiu etapu, od 30. augusta do 15. októbra bude prebiehať záverečná štvrtá etapa projektu,“ informoval Pavol Tomašovič z trnavskej radnice.

Rozhodnutie o uzávierke vydal Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie v Trnave.

Podľa postupu prác je potrebné počítať s priebežnmi uzávierkami na uliciach Žitná, Daxnerova, Železná, V. Paulíniho Tótha, Hattalova a Sasinkova.

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2011 17:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.