reklama

Kollárova ulica bude na niekoľko hodín uzatvorená

Slovenská futbalová reprezentácia privíta v piatok 16. novembra v Trnave Ukrajinu. Zápas Ligy národov začína o 20.45 hodine.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave upozorňuje, že v súvislosti s konaním zápasu budú realizované viaceré opatrenia, vrátane uzávierky Kollárovej ulice pre dopravu.


Kollárova ulica

„V čase od 17.00 h do približne 23.00 h, pred a počas medzinárodného futbalového zápasu medzi Slovenskou republikou a Ukrajinou na futbalovom štadióne Antona Malatinského – City aréne v Trnave, bude uzatvorená Kollárova ulica v úseku od križovatky ulíc Kollárova – Rázusova po križovatku Kollárovej s vjazdom do podzemných garáží City Arény,“ informuje polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2018 6:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.