reklama

Pre nakrúcanie filmu a rekonštrukciu vodovodu bude v Trnave uzavretá pre dopravu časť centra aj Hajdóczyho ulica

Mesto Trnava informovalo o dvoch aktuánych uzávierkách ulíc.

Z dôvodu rekonštrukcie vodovodu bude do 30. novembra 2021 uzavretá časť ulice Jána Hajdóczyho.

Uzávierka sa týka úseku od Univerzity sv. Cyrila a Metoda po križovatku ulice J. Hajdóczyho s Legionárskou ulicou v dĺžke približne 180 metrov.

Obchádzkovú trasu určí prenosné dopravné značenie.


Ulica Jána Hajdóczyho

Druhá uzávierka sa dotkne časti historického centra mesta a platí od 20. hodiny v stredu 6. októbra 2021 do 7. hodiny v sobotu 9. októbra 2021.

Dôvodom uzávierky, ktorá sa dotkne lokality ulíc A. Žarnova, Kollárova a Námestie Slovenského národného povstania, je nakrúcanie filmu Invalid.

Ako informoval Metský úrad v Trnave, uzávierka je stanovená na zadnú polovica parkoviska na Kollárovej ulici, ďalej miestnu komunikáciu od parkoviska na ulici Námestie Slovenského národného povstania po križovatku Rázusova a na ulici Andreja Žarnova od križovatky s Kollárovou po križovatku Námestie SNP.

Aj v tomto prípade bude obchádzková trasa vyznačená prenosným dopravným značením.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2021 9:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.