reklama

Do polovice apríla bude pre rekonštrukciu vodovodu uzavretý 300-metrový úsek ulice Jána Hajdóczyho, chystá sa aj komplexná obnova ulice

Až do polovice apríla 2022 bude v časti ulice Jána Hajdóczyho prebiehať rekonštrukcia vodovodu. Ulicu čaká v tomto roku aj komplexná rekonštrukcia.

Mesto Trnava oznámilo, že od polovice januára do 18. apríla 2022 bude pre dopravu úplne uzavretý približne 300-metrový úsek ulice Jána Hajdóczyho od Legionárskej ulice po križovatku s ulicami Cukrová a Pažitná.


Ulica Jána Hajdóczyho

FOTO: trnava – live.sk

Dôvodom uzávierky je rekonštrukcia vodovodu.

V úseku bude umiestnené prenosné dopravné značenie a vytýčená obchádzková trasa.

V novembri 2021 trnavská radnica oznámila, že v tomto roku čaká Hajdóczyho ulicu dlho pripravovaná celková obnova.

Komplexná rekonštrukcia v podobe výmeny povrchov aj obnovy celého uličného priestoru sa bude týkať úseku od Univerzity sv. Cyrila a Metoda po križovatku s ulicou Maximiliána Hella v dĺžke približne 1000 metrov bude jednou z najväčších investičných akcií v roku 2022 v hodnote 1 milión 376-tisíc eur a potrvá viac ako šesť mesiacov.


Vyznačený úsek ulice, ktorý bude pre rekonštrukciu vodovodu uzavretý

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2022 9:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.