reklama

Telocvičňa ZŠ na A. Kubinu dostane novú strechu, vzniknú aj nové priestory pre škôlku

V priestoroch Základnej školy s materskou školou na ulici Andreja Kubinu sa uskutočnia počas letných mesiacov stavebné práce.

Mesto Trnava ako zriaďovateľ inštitúcie pripravuje rekonštrukciu strechy telocvične a úpravu priestorov v jednom z pavilónov pre účely materskej školy.

Na oba plánované projekty vyhlásilo mesto verejnú súťaž s cieľom vybrať dodávateľa stavebných prác.

zs-kubinu
ZŠ s MŠ na ulici A. Kubinu

Ilustračné foto

Po rekonštrukcii pavilónu C vznikne nová spálňa, dve triedy, miestnosť pre učiteľky a sociálne zariadenia. Kapacita materskej školy je navrhnutá pre približne 40 detí.

Materská škola na ulici A. Kubinu získa prestavbou aj vlastný samostatný vstup.

„Predmetom zákazky je aj realizácia elektrických rozvodov v priestoroch navrhnutej rekonštrukcie, demontáž a spätná montáž radiátorov, výmena okien, podláh, maľby a nátery,“ uvádza sa v opise zámeru.

Predpokladané náklady na realizáciu prestavby priestorov sú približne 90-tisíc eur s DPH.

V letných mesiacoch plánujú uskutočniť aj kompletnú rekonštrukciu poškodenej strechy na školskej telocvični.

Telocvičný pavilón má pôdorysné rozmery 30×30 metrov a výšku viac ako 6 metrov. Skladá sa z dvoch telocviční, náraďovne, skladu a sociálneho zázemia.

Tento projekt bude stáť mestskú pokladnicu asi 100-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2014 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.