reklama

Materská škola na Narcisovej ulici dostane novú strechu a fasádu

Mesto Trnava pripravuje rekonštrukciu materskej školy na Narcisovej ulici vo Vajslovej doline.

Predmetom rekonštrukcie sú stavebné práce na objekte materskej školy. Pozostávať budú zo zateplenia strešného plášťa a odstránení statických porúch na obvodovom plášti budovy.

Mesto Trnava zverejnilo 5. mája 2020 podmienky verejnej súťaže. Uchádzači môžu posielať svoje ponuky do 15. mája.


MŠ Narcisová

Reprofoto: Google Street View

Predpokladaná hodnota stavebných prác je 109-tisíc eur s DPH, samospráva bude rekonštrukciu hradiť z vlastného rozpočtu.

Materská škola na Narcisovej ulici sídli v typizovanej budove vybudovanej podľa projektu Okresného stavebného podniku Trnava v roku 1980.

Objekt má dva pavilóny: pavilón 3-4 ročných detí a pavilón 5-6 ročných detí. Kapacita materskej školy je 42 detí.

Na pobyt vonku je určený školský dvor, ktorý sú vybudovaný účelovými preliezkami, pieskoviskom, záhradným domčekom, drevenými lavičkami a hojdačkami.

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2020 10:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.