reklama

Prestige Park ponúka nájomné byty so špičkovými službami

-inzercia-

Prestige Park je lídrom nájomného bývania v celom trnavskom regióne. Môžu to byť silné slová, ale Prestige Park svojou ponukou bytov, od garsóniek až po dvojizbové plne zariadené byty dokazuje, že prináša ľuďom viac.
Prináša bezpečnosť a stabilitu pre nájomcov za výhodné ceny. Čo je však pre nájomníka najdôležitejšie, nájde tu špičkové služby, ktoré sa v Prestige Parku berú ako samozrejmosť.

Špičkové služby

Prestige Park ponúka veľmi pestrú paletu služieb. Areál zamestnáva chyžnú aj údržbára. Chyžná sa stará o čistotu areálu a spoločné priestory. Údržbár má na starosti drobné opravy, údržbu areálu, posyp a odhrabávanie snehu. Tieto služby poskytuje Prestige Park nájomcov bez akéhokoľvek ďalšieho poplatku.

„Toto sme považovali za úplnú samozrejmosť, čo má obsahovať areál s nájomnými bytmi. Chceme, aby tu ľudia našli bezpečné a príjemné ubytovanie pre seba, rovnako aj pre svoje rodiny,“ hovorí majiteľ areálu Martin Mäsiar.

Rovnako dbajú aj na získavanie spätnej väzby. Ľudia môžu svoje názory a pripomienky vyjadriť aj anonymne listom, ktorý hodia do schránky prianí a sťažností.

„Aj to nám pomáha zlepšovať služby, na základe podnetov sme inovovali zariadenia, nakúpili mikrovlnky a minimrazáky. Spokojný nájomca je pre nás najlepšia reklama, to je stratégia, ktorú tu presadzujeme,“ hovorí Mäsiar.

Okrem spomínaných vecí Prestige Park ponúka aj dve práčovne s pračkami a sušičkami, v prípade záujmu nájomníka ponúka Prestige Park zavedenie vývodov na práčku na účet spoločnosti.

prestige1
terasa-1
Prestige Park a terasa vo dvore areálu

Ekonomicky výhodné bývanie

Okrem špičkových služieb, Prestige Park ponúka aj širokú paletu bytov. Vo viac ako osemdesiat bytových jednotiek si môže nájomca vybrať medzi garsónkou, jednoizbovým alebo dvojizbovým bytom.

Časť z nich je dokonca aj klimatizovaná, čo nájomcovia ocenia najmä v dnešných horúcich dňoch. Bývanie je výhodné nielen pre mladé rodiny alebo začínajúce páry, ale rovnako aj pre študentov alebo ľudí, ktorí cestujú do Trnavy za prácou.

„Ľudia tu nájdu kompletný servis, od parkovania, detského kútika, starostlivosti až po wellness. A to všetko v cene nájmu,“ vyratúva ekonomické výhody majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Jednou z hlavných myšlienok pri budovaní tohto areálu nájomných bytov je dostupnosť bývania pre každého. „Ceny nájmov sú porovnateľné v rámci Trnavy. To, že poskytujeme ďalšie služby nemá vplyv na cenu,“ vysvetľuje Mäsiar.

Prestige Park bol budovaný s cieľom vytvoriť dostupné nájomné bývanie, ktoré bude ponúkať pridanú hodnotu cez služby, aby sa tu cítili ľudia dobre. „Dostupné a pohodlné bývanie by nemalo byť v 21. storočí luxusný tovar, to je moja filozofia s ktorou sme budovali tento areál nájomných bytov,“ dodal na záver Mäsiar.

Viac informácií nájdete na prestigepark.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2015 8:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.