reklama

Prestige Park je jednotka v nájomnom bývaní v Trnave

Hľadáte nájomné bývanie? Ak áno, pomôžeme vám s výberom. Je množstvo bytov v rámci mesta, ktoré ľudia ponúkajú na prenájom. Zvyčajne ide o klasické sídliskové bývanie, kde nemáte možnosť ovplyvniť výber susedov, čistotu spoločných priestorov, vybavenie alebo služby. Komfortné bývanie nezávisí len na byte a lokalite, ale aj ďalších vecí, ktoré nájomník nijak nevie ovplyvniť a pred výberom bytu si to nevie ani nikde overiť.

Takto to však nie je všade v Trnave. Práve tieto problémy bežných ľudí inšpirovali k riešeniu Martina Mäsiara, ktorý vybudoval bývanie, kde nájomník má dosah na všetko.

„U nás sa ľudia nemusia báť pred príchodom, akých susedov a aké prostredie bude obklopovať ich prenajatý byt, my vieme garantovať všetky tieto veci hneď od začiatku,“ povedal na úvod majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar. Sústredili sme sa preto na to, čo ponúka Prestige Park, čo na sídliskách nenájdete.


Foto: Prestige Park

Susedia vám problém nerobia

Jedna z hlavných vecí, ktorá ovplyvňuje kvalitu bývaniu sú bezpochyby susedia. Kým na sídliskách neviete ovplyvniť, kto vedľa vás býva, v Prestige Parku vám vedia garantovať bezproblémové spolunažívanie.

„Vybudovali sme uzavretý a bezpečný areál, kde vlastníme vyše 80 bytov, čo nám dáva možnosť vytvárať ľuďom bývanie so službami, ktoré nemajú šancu nájsť kdekoľvek na sídliskách v Trnave,“ smelo hovorí Mäsiar.

Veľký areál s vysokým počtom bytov dáva majiteľovi účinný nástroj vyvarovať sa problémovým nájomníkom. Výsledkom je pokojný areál takmer v centre mesta, kde jediné, čo potrebujete urobiť, je nasťahovať sa. Ostatné za vás urobia ľudia z Prestige Parku. „Dozeráme nielen na poriadok v areáli, ale priamo sa staráme o čistotu, či už spoločných priestorov, alebo aj parkoviska a celého areálu,“ hovorí Mäsiar.

Dokonca idú ešte ďalej, keď aj drobné opravy v bytoch robia na vlastné náklady.

Viac ako len bezpečnosť

Prestige Park však ľuďom ponúka oveľa viac ako len bezpečný areál o ktorý sa na vlastné náklady stará vlastník. Ukrýva toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá.

„Vybudovali sme v areáli vlastnú práčovňu, ktorú majú nájomníci k dispozícii alebo dokonca aj wellness, kde si môžu odpočinúť po náročnom dni,“ hovorí Mäsiar.

Okrem wellnessu slúži na oddych letná terasa s detským kútikom, súčasťou areálu je aj reštaurácia s kaviarňou.

Pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, tak výborná poloha areálu poskytuje širokú škálu vyžitia. Areál totiž leží v širšom centre mesta, iba kúsok od City arény.

„Pre nás je kľúčové, že všetky tieto služby vieme poskytnúť ľuďom za bežné nájomné v Trnave,“ povedal Mäsiar. V Prestige Parku skutočne dostanete viac, ako kdekoľvek inde v Trnave, preto je to je to správna voľba pre bývanie.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2017 0:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.