reklama

Nadštandardné bývanie Prestige Park

V Trnave vzniklo v poslednej dobe množstvo developerských projektov. Niektoré úspešné, iné zase nie. Rovnako sa vzmáhajú sídliská, ktoré sa menia na krajšie a znesiteľnejšie prostredie pre život. Segment nájomného bývania je však v Trnave, podobne ako aj na celom Slovensku, ešte len v plienkach. Na výber sú len drahé byty v novostavbách alebo lacnejšie, ale väčšinou zle vybavené byty s nulovou pridanou hodnotou na sídliskách. Jeden projekt však v Trnave prevyšuje ostatné. Ide o komplex nájomných bytov Prestige Park v širšom centre Trnavy na Sladovníckej ulici. Dokázali skĺbiť polohu, služby, vybavenosť a cenu do jedného, čo sa v Trnave iným nedarí. Tím okolo majiteľa Martina Mäsiara prebudoval luxusný hotel na špičkové nájomné bývanie v Trnave.

Čo je Prestige Park

Prestige Park je komplex s vyše 80timi nájomnými bytmi. Ide o plne vybavené byty, od garsónok až po dvojizbové byty, viaceré z nich aj klimatizované, čo ľudia v nadchádzajúcom letnom období určite ocenia. „Prestige Park nie sú len byty na prenájom, je to celý komplex služieb, ktoré nikde inde v Trnave nenájdete,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Za pravdu mu dáva hneď príchod do areálu. Súkromné parkovisko, letná terasa s detským kútikom, všade čisto, zeleň upravená.

prestige-int

„Bezpečnosť a čistota sú u nás úplný základ. Máme zamestnanú chyžnú a údržbára, ktorí sa starajú o areál, drobné opravy v bytoch a čistotu spoločných priestorov,“ vyratúva Mäsiar.

Nájomník nie je ničím zaťažený a za bežné nájomné v Trnave si užíva hotelové služby. Veď súčasťou areálu je reštaurácia, či dokonca aj wellness. Tam má každý nájomník jeden krát za mesiac vstup zdarma a ostatné vstupy za zvýhodnené ceny.

Pre koho je Prestige Park

Tieto služby nie sú jediné, čo robia z Prestige Parku skutočne prestige bývanie. Pre ľudí, ktorí tam bývajú, je totiž dôležitá aj poloha a tú má Prestige Park výbornú, keďže sa nachádza v širšom centre mesta.

Aj keď sme na jednej z najfrekventovanejších ulíc v Trnave, tak v areáli to nie je vôbec cítiť. Ten, kto však chce zažiť viac, tak to má od nás všade blízko,“ vysvetľuje Mäsiar.

Prestige Park je preto ideálne bývanie pre mladé rodiny alebo začínajúce páry, študentov alebo ľudí, ktorí dochádzajú do Trnavy za prácou. Doma nájdu klud a vonku ruch mesta. Blízko je to na nákupy, ale i za zábavou. Navyše v blízkosti sa nachádza novootvorená City aréna, ktorá možnosti na trávenie voľného času výrazne zvýšila.

„Od začiatku ponúkame bývanie, ktoré na sídliskách nenájdete. Denne dbáme na to, aby personál nepoľavil. To všetko za bežné nájomné v Trnave. Chceme ukázať, že kvalitné a dostupné bývanie nemôže byť v 21. storočí problém. Už niekoľko rokov sa nám to darí a spokojní nájomníci sú pre nás najlepšou vizitkou,“ uzavrel Martin Mäsiar.

prestige

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 16. mája 2016 20:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.