reklama

Prestige Park – štýlové nájomné bývanie pre každého

-inzercia-

Mnoho ľudí sa oprávnene pýta, či sa dá bývať v Trnave nadštandardne a štýlovo aj v nájomných bytoch. Táto forma bývania je síce na Slovensku málo využívaná, ale v Trnave je už komplex, ktorý nájomné byty ponúka v nadštandardne vybudovanom, čistom a bezpečnom areáli.

Preto odpoveď pre mladé rodiny, študentov, či dochádzajúcich ľudí za prácou na otázku, či sa dá v Trnave zohnať kvalitné nájomné bývanie, kde by získali svoj domov je Prestige Park.

Čistota a bezpečie pre mladé rodiny

Prvé, čo každého upúta pri príchode do areálu Prestige parku na Sladovníckej ulici v Trnave je čistota a poriadok.

„O čistotu a poriadok sa svedomito starajú naši zamestnanci, ale okrem toho dbáme aj o bezpečnosť areálu,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar. Ako podotkol, súčasťou areálu je aj parkovisko pre nájomníkov a chce, aby sa tu ľudia cítili bezpečne.

Ako podotkol, súčasťou areálu je aj parkovisko pre nájomníkov a chce, aby sa tu ľudia cítili bezpečne. „Je to naša priorita,“ jednoznačne dodáva Mäsiar.

prestige1

Keďže medzi nájomníkov patria aj mladé rodiny, nemusia sa báť o svoje deti, keď sa hrajú v areáli, ktorého súčasťou je aj detský kútik. Už na prvý pohľad vytvára Prestige park príjemnú rodinnú atmosféru a to aj pre páry, ktoré hľadajú bývanie na štart spoločného života.

Lepšie bývanie ako internát

Mnoho študentov v Trnave je každoročne odkázaných na internát alebo hľadanie podnájmu niekde na perifériu Trnavy. Prestige Park pritom ponúka takmer hotelové bývanie v širšom centre mesta za rozumné ceny. Aj podľa majiteľa Prestige Parku Martina Mäsiara, študenti tvoria časť klientely.

„Majú tu veľa možností, bývanie je takmer v centre mesta, nemusia sa starať o spoločné priestory, to je v našej réžii, po vybudovaní City arény majú v blízkosti veľké nákupné centrum s kinami a v rámci našich služieb majú nájomníci aj mesačne jeden vstup do wellness zdarma a ďalšie sú za zvýhodnené ceny,“ opísal výhody bývania pre študentov v Prestige Parku Martin Mäsiar.

PD-garsonka

Výhodné prechodné bývanie

Wellness určite spríjemní každodenné pracovné zaťaženie aj ľuďom, ktorí do Trnavy cestujú za prácou na týždňovky.

„V Prestige parku nájdu všetko, čo potrebujú, pohodlie, kľud a možnosti na relax,“ vysvetľuje Martin Mäsiar príčiny, prečo Prestige Park vyhľadávajú ľudia, ktorí dochádzajú na týždňovky do Trnavy. Veľká výhoda je aj poloha, kedy na jednej strane ste v širšom centre mesta, ale na druhej strane ste stále v kľudnej lokalite.

Prestige Park ponúka širokú paletu bytov pre ľudí dochádzajúcich za prácou, pre študentov, či mladé rodiny. Sú tam garsónky, jednoizbové a dvojizbové byty. Nájomníkov privíta čistý a bezpečný areál, ktorý ponúka množstvo nadštandardných výhod za primerané ceny.

„Nebudujeme Prestige Park ako bývanie pre nadštandardných ľudí, ale ako nadštandardné bývanie v širšom centre Trnavy, ktoré si ľudia môžu dovoliť. Slušné bývanie by nemal byť luxusný tovar,“ uzavrel Mäsiar.

prestige2
wellness

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2015 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.