reklama

Prestige Park – výhodné bývanie pre študentov a pracujúcich!

V poslednom období sa veľa ľudí obracia na Prestige Park s otázkami okolo bývania. Množstvo ľudí zachytilo informácie, že Prestige Park je najväčším poskytovateľom nájomného bývania v Trnave. Ide o bezpečný a čistý areál na Sladovníckej ulici, kde nájdu pokojné bývanie mladé rodiny, študenti a aj ľudia dochádzajúci do Trnavy za prácou. Čo je však na Prestige Parku výnimočné sú určite služby. Keď sa pozrieme na to, čo všetko má v ponuke v cene nájmu, tak ide o bezkonkurenčné nájomné bývanie v Trnave.

Ťahák pre študentov

Nie je náhoda, že Prestige Park je lákadlom aj pre študentov. V ponuke má viac ako osemdesiat bytov od garsónok až po dvojizbové byty, preto výber je naozaj široký. Ide o plne vybavené byty, ktoré sa neustále modernizujú a vybavujú novou technikou.

Menili sa televízory za moderné s plochou obrazovkou, pribudli mikrovlnky, minimrazáky a viaceré byty sú aj klimatizované. To je ponuka, ktorú by študent ťažko hľadal na internáte alebo v bežnom podnájme v Trnave.

„Štúdium bolo krásnou etapou aj v mojom živote, preto sa viem do týchto ľudí vcítiť. Mladých ľudí podporujeme nielen cez výhodné bývanie u nás, ale aj podporou aktivít akou bol nedávny nočný beh Trnavou UCM Night Run,“ opisuje majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

prestige-1

Výhodou je pre mladých ľudí aj poloha Prestige Parku v širšom centre Trnavy.

„Táto lokalita je výborná, ľudia tu nájdu na jednej strane pokoj, ale na druhej strane to majú do úplného centra mesta na skok,“ hovorí Mäsiar.

Po výstavbe City arény, ktorej je Prestige Park takmer susedom, sa otvorili ďalšie možnosti na relax, nákupy, či trávenie voľného času.

Oddych pre pracujúcich

Všetky tieto výhody sú prednosťou Prestige Parku aj pre ľudí, ktorí prichádzajú do Trnavy za prácou. Okrem mladých rodín a študentov tvorí aj táto skupina významnú časť ľudí bývajúcich v Prestige Parku.

prestige-int
Pohľad do interiéru

„Pracujúci ľudia, ktorí preferujú nájomné bývanie, tu nájdu všetko čo potrebujú. Od bezpečného a čistého areálu, cez relax, ale aj aktívny oddych až po možnosti, ktoré ponúka lokalita širšieho centra mesta,“ vymenoval výhody Martin Mäsiar.

A určite vie o čom hovorí, veď Prestige Park v rámci porovnateľného nájomného v rámci Trnavy ponúka možnosti relaxu, za ktoré si iní ľudia musia poriadne priplatiť. V rámci areálu je terasa s detským kútikom, uzavreté parkovisko, zabezpečená starostlivosť o údržbu areálu, drobné opravy v bytoch alebo zimná údržba.

Nájdete tu však aj možnosti ako je wellness raz v mesiaci zadarmo alebo spoločná práčovňa.

„Naša filozofia je, aby slušné bývanie v 21. storočí nebol nedostatkový tovar, ale bežná vec pre každého. Na tejto filozofii vyrástol celý projekt Prestige Parku, na ktorý sme použili areál bývalého luxusného hotela v Trnave,“ vysvetlil na záver celý zámer jeho majiteľ.

Viac informácií nájdete na www.prestigepark.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2015 12:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.