reklama

Prestige Park – bývanie „LET´S BE GREEN POSITIVE“

Prestige park Trnava prináša moderné bývanie v dostupnej cene v centre mesta obklopené zeleňou. Vo vychýrenej lokalite pri nákupnom centre City Aréna nájdete moderné byty s garanciou slušných susedov a pokoja. Prestige park ponúka 139 energeticky efektívnych bytov zasadených do vybaveného zeleného areálu a vlastným parkovaním.

Rezidencia ponúka svojím záujemcom tri bytové domy s maximálne piatimi obytnými podlažiami. Záujemcovia si môžu vybrať z ponuky garsónok, 1- izbových a 2- izbových bytov.

Bývanie v Prestige parku znamená, okrem moderného bývania, aj filozofiu „Let´s be green!“ založenú na ohľaduplnosti voči prírode.

Z veľkého množstva opatrení, ktoré v rámci „Let´s be green!“ v Prestige Parku realizujeme vyberáme systém dôsledného separovania odpadov, ekologický systém osvetlenia v celom areáli, vysoko účinnú výrobu tepla a elektriny, používanie ekologických čistiacich prostriedkov, minimalizáciu spotreby papiera pri komunikácii s našimi nájomníkmi, používanie recyklovaného kancelárskeho papiera, recykláciu odpadovej vody na zalievanie rastlín v areáli.

Už od začiatku stavby bytov v Prestige Parku Trnava sme sa zamerali na nadštandardnú tepelnú izoláciu šetriacu energiu v jednotlivých bytoch a tým na ochranu životného prostredia.

Všetky bytové domy sú postavené v energetickom štandarde A, vďaka čomu nájomníci bytov nie len výrazne ušetria na účtoch za energie ale šetria aj životné prostredie.

Naši nájomníci sa tak vlastným rozhodnutím bývať v Prestige Parku súčasne stávajú aktívnymi ochrancami životného prostredia „LET´S BE GREEN POSITIVE“.

Na doplnenie celkovej informácie pre záujemcov o bývanie v Prestige Parku uvádzame, že všetky byty v Prestige parku sú plne zariadené a tak Vám ostáva iba sa nasťahovať s osobnými vecami.

K dispozícii je super rýchle WiFi pripojenie pri ktorom garantujeme kvalitnú prácu z domu alebo iba leňošenie pri pozeraní filmov.

Ak hľadáte ekologické bývanie, ktoré je však vybavené novodobou technológiou neváhajte nás kontaktovať.

Všetky potrebné informácie, vrátane kontaktov, nájdete na našej stránke www.prestigepark.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2020 19:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.