reklama

Hľadáte bývanie s garanciou nočného pokoja? Skúste Prestige Park

Nájomné byty v industriálnom objekte na Sladovníckej ulici zaujmú cenou, polohou i službami. Parkovacie miesta už nemusíte viac hľadať, môžete mať vlastné.

Už vás nebaví krúžiť každý večer okolo činžiaku a hľadať parkovacie miesto? Nechce sa vám ráno stáť v zápche na ceste do práce? Hľadáte pokoj a dobrú adresu? Skúste Prestige Park.

Výhodná poloha, zaujímavé prostredie areálu bývalých sladovní, vlastné parkovanie a mnohé ďalšie. Komplex apartmánových bytov na Sladovníckej ulici zaujme nielen cenou, ale i ponúkanými službami.

„Komplex nájomných bytov Prestige Park v dotyku historického centra prináša svojim obyvateľom spojenie komfortného bývania a ekonomickej úspornosti,“ povedal na úvod Martin Mäsiar, majiteľ komplexu Prestige Park. Bývanie v Prestige Parku je cenovo dostupné, porovnateľné s bežným prenájmom na ktoromkoľvek sídlisku v Trnave. A nielen to.


Garsónka v Prestige Parku

FOTO: Prestige Park

Bývajte ako vo vlastnom

V apartmánovom dome nájdete jedno a dvojizbové byty, rozlohovo menšie a väčšie garsónky. Všetky byty sú kompletne zariadené v modernom štýle. Stačí si už iba priniesť vlastné veci a môžete bývať. Lákadlom sú služby, ktoré nie sú pri bežnom prenájme bytov samozrejmosťou.

Cena nájmu bytu v Prestige Parku napríklad zahŕňa aj plazmovú televíziu s desiatkami kanálov, využiť môžete služby inštalatéra, ktorý je v prípade potreby ihneď k dispozícii. Ak nemáte „vlastný“ internet, za mesačný poplatok sa môžete pripojiť na wi-fi.

Postarané je aj o rozľahlý areál, zabezpečené je denné upratovanie spoločných priestorov, k dispozícii je aj práčovňa a mnohé ďalšie.

Nechýba detské ihrisko, úschovňa bicyklov či kočíkov. Mnohí ocenia hlavne možnosť pohodlného parkovania bez toho, aby museli krúžiť každý večer okolo svojich príbytkov a hľadať voľné miesto.

Garancia nočného pokoja

Prestige Park navyše garantuje nočný pokoj.

„Nájomníkov si starostlivo vyberáme, čo znamená, že vieme, kto tu býva. Zmluvu máme postavenú tak, že keď ľudia porušia nočný pokoj či v rozpore s dobrými mravmi sa správajú, vieme ich vysťahovať,“ dodal Mäsiar s tým, že za priority považuje vytváranie dobrých susedských vzťahov.

Absolútnou „vychytávkou“ bývania v Prestige Parku je wellness, do ktorého majú prístup iba nájomcovia.

Relaxovať môžete kedykoľvek po práci, do wellnessu prejdete zo svojho prenajatého bytu aj v papučiach.

Oddýchnuť si a posilniť svoj imunitný systém môžete vo fínskej saune či infrasaune. K dispozícii je aj osvedčený vodný kúpeľ nôh či sprcha s masážnymi tryskami.

Viac informácií o bývaní v Prestige Parku nájdete na webstránke prestigepark.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2019 16:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.