reklama

Prestige Park ponúka pohodlné bývanie a najlepšie služby

-inzercia-

Prestige Park je najväčší komplex nájomných bytov v Trnave, ktorý ponúka vyše osemdesiat bytov, od garsóniek až po dvojizbové byty. Tvrdia, že ponúkajú bezkonkurenčné služby bez toho, aby to malo vplyv na výšku nájomného. V Prestige Parku bývajú zväčša mladé rodiny alebo začínajúce páry, študenti, ale aj ľudia dochádzajúci do Trnavy za zamestnaním. Prečo sú o krok vpred ako konkurencia? Aj o tom je rozhovor s majiteľom Prestige Parku Martinom Mäsiarom.

prestige-int
Pohľad do interiéru Prestige Parku

Čo teda stojí za úspechom Prestige Parku?

– V prvom rade musím povedať, že všetko vzniklo na myšlienke, že pohodlné bývanie nemôže byť v 21. storočí luxusný tovar. To je naša filozofia, ktorej sa dodnes držíme. Aktívne komunikujeme s ľuďmi, ktorí tu bývajú a preto vieme, že základom je čistý a bezpečný areál. O čistotu sa nám stará chyžná, ktorá okrem poriadku v areály udržuje čistotu aj vo vnútri v spoločných priestoroch. Údržbár sa zase stará o to, aby všetko, čo sa pokazí sa čo najrýchlejšie opravilo. Rovnako vykonáva zimnú údržbu areálu vrátane odhŕňania snehu. Zakladáme si na tom, aby ľudia cítili, že nie sú pre nás len číslami, ale máme o nich záujem a chceme im bývanie u nás čo najviac spriemniť a uľahčiť.

Tvrdíte, že ponúkate služby, ktoré iný nie bez toho, aby sa to dotklo nájomného. Ako je to možné a o aké služby ide?

– Opakujem, že naša filozofia je, že pohodlné bývanie nemôže byť v 21. storočí luxusný tovar. Máme vyše osemdesiat bytov, preto si môžeme dovoliť nižšie nájomné napriek kvalitným a rozsiahlym službám, ktoré ponúkame. Časť Prestige Parku je prerobená z luxusného hotela, preto niektoré služby, ktoré ponúkal hotel zostali zachované aj pre našich klientov. Okrem vlastného uzavretého parkoviska ponúkame terasu s detským kútikom, práčovňu, raz za mesiac wellness zadarmo a ďalšie vstupy pre našich nájomníkov za výhodné ceny. Súčasťou komplexu je aj talianska reštaurácia La Finestra. Sú to ideálne podmienky pre mladé rodiny, začínajúce páry, študentov alebo pre ľudí dochádzajúcich do Trnavy za prácou.

Plánujete do budúcnosti rozšíriť ešte služby pre svojich nájomníkov?

– My s nimi komunikujeme pravidelne. Máme zriadenú anonymnú schránku prianí a sťažností na základe ktorej vieme vylepšovať služby. Na základe toho sme nakúpili nové mikrovlnky a mrazničky, rovnako ponúkame možnosť zadarmo namontovať vývod na pračku ak nechcú používať našu práčovňu. Priamo v areály sa nachádza aj kancelária, kde naši pracovníci poskytnú všetky informácie nielen súčasným nájomcom, ale aj záujemcom o bývanie u nás. Základom je čistota, bezpečnosť a komunikácia s ľuďmi, ktorí u nás bývajú. Lebo spokojný nájomca je pre nás tá najlepšia reklama.

Všetky komplexné informácie nájdete na www.prestigepark.sk.

prestige-1
Vstup do Prestige Parku

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2015 7:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.