reklama

Prestige Park Trnava: Bývajte pohodlne a bez starostí

Bývanie v komplexe nájomných bytov Prestige Park na Sladovníckej ulici v Trnave je skvelým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú komfortný, bezpečný a cenovo dostupný domov. Aké výhody toto bývanie ponúka?

Všetci, ktorí niekedy hľadali byt na prenájom vedia, že nájsť taký, ktorý by v sebe spájal komfort, výbornú lokalitu, bezproblémové parkovanie a dostupnú cenu, nie je vôbec jednoduché.

Na trhu s nehnuteľnosťami je preto komplex bytov na prenájom Prestige Park Trnava neprehliadnuteľný. Aké sú výhody bývania práve v ňom?

Prídete a bývate

Do bytu v komplexe Prestige Park Trnava si stačí priniesť len svoje osobné veci a okamžite môžete bývať. K dispozícii je tu celkovo 82 bytov, rozdelených do dvoch domov.

V ponuke sú garsónky, jedno- a dvojizbové byty, ktoré sú kompletne vybavené nábytkom, plazmovým televízorom s káblovkou a kuchynkou so zabudovanou varnou doskou, rúrou na pečenie, digestorom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou i rýchlovarnou kanvicou.

Nájomníkom je tiež k dispozícii samoobslužná práčovňa s pračkami a sušičkami, takže odpadajú prakticky všetky vstupné investície do zariadenia a vybavenia domácnosti.

FOTO: Prestige Park / Lucy Grossmann Photography

Nadštandardné služby

Obyvatelia bytov v Prestige Parku majú k dispozícii pekný a udržiavaný areál s trávnikom a zastrešenou terasou s detským kútikom. Priamo v budove Prestige domu je k dispozícii wellness so saunou, ležadlami a Kneippovým kúpeľom.

Jeho využitie je pre nájomníkov bezplatné raz za mesiac, tiež môžu v prípade záujmu využiť služby inštalatéra či upratovacie služby priamo v byte.

Upratovanie spoločných priestorov je zabezpečené denne, správa komplexu sa tiež v zime stará o odhŕňanie snehu.

Svoje bicykle si môžu nájomníci uzamknú pod krytým prístreškom, v Prestige Parku je aj priestor pre uloženie detských kočíkov.

Celý areál je uzavretý, nájomníci sa tak môžu cítiť v absolútnom bezpečí.

Skvelá poloha a bezproblémové parkovanie

Výhodou bývania v Prestige Parku Trnava je tiež vynikajúca lokalita. Sladovnícka ulica sa nachádza len pár minút pešo od obchodného centra City Arena a centra mesta, výborné je aj napojenie na rýchlostnú cestu R1 smerom na Nitru či diaľnicu D1 do Bratislavy.

Krúženie okolo bytovky a hľadanie parkovacieho miesta, ktoré po návrate z práce zažíva väčšina ľudí na sídliskách v Trnave, v prípade bývania v Prestige Parku úplne odpadá.

Priamo v areáli je k dispozícii parkovisko s dostatkom miest a za symbolický mesačný poplatok.

Pokoj a ticho

Keď sa sťahujete do bežného panelákového bytu, susedov si nevyberáte. Neviete, či budú rešpektovať nočný pokoj, či vás nebudú rušiť hlasnou hudbou alebo cigaretovým dymom.

V prípade prenájmu bytu v Prestige Parku máte garantované, že vaši susedia sa budú správať slušne a dodržiavať pravidlá pokojného susedského spolunažívania.

V prípade akýchkoľvek komplikácií sa môžete obrátiť na správu komplexu, ktorá problémy promptne vyrieši.

Viac informácií a ponuku voľných bytov nájdete na www.prestigepark.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2019 0:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.