reklama

Príjemné a pohodlné bývanie v Prestige Parku

-inzercia-

Prestige Park ponúka príjemné bývanie v plne zariadených bytoch v širšom centre Trnavy. Areál ponúka špičkové služby, ktoré inde v Trnave pri nájomných bytoch nenájdete. Areál totiž ponúka aj to, čo sídliská v Trnave ľuďom nevedia zabezpečiť.

Ide o čistotu, ktorá je v Prestige Parku denne zabezpečovaná a pohodlné parkovanie, ktoré je na sídliskách žiaľ iba každodenný problém. V Prestige Parku je úplná samozrejmosť, že každý parkuje takmer pred svojim bytom.

prestige-1
Areál Prestige Parku

Čistota v areáli

Čistota na sídliskách a v spoločných priestoroch bytových domov v Trnave nie je samozrejmosťou. Práve tam, kde sú v Trnave dostupné nájomné byty, tak požadovaná kvalita čistoty je nízka.

Pritom určite nejde o luxusnú požiadavku, aby odpadky boli v košoch a chodby pozametané.

„To sú veci, ktoré nás odlišujú od konkurencie na sídliskách. Som presvedčený, že každý si zaslúži dôstojné bývanie, čistota prostredia je preto v Prestige Parku úplnou samozrejmosťou a zakladáme si na tom,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Ako dodal, zamestnávajú v areáli vlastnú chyžnú, ktorá sa o čistotu areálu a spoločných priestorov stará na náklady Prestige Parku a nepremieta sa do ceny nájmu pre ľudí.

Prestige Park bol prebudovaný do najväčšieho areálu v Trnave s vyše osemdesiatimi nájomnými bytmi z pôvodného areálu štvorhviezdičkového hotela.

„Naša snaha je zachovať špičkové služby, ktoré ponúkal hotel vrátane napríklad aj wellness pre ľudí, ktorí tu bývajú. Robíme to však za dostupné ceny bytov pre širokú verejnosť,“ hovorí Mäsiar.

Potvrdzuje to aj fakt, že obsadenosť majú vysokú a nájomníci sú mladé rodiny a páry, študenti a dokonca ľudia, ktorí dochádzajú do Trnavy za prácou na týždňovky.

prestige-ext
Pohľad od Sladovníckej ulice

Dostupné parkovanie

Okrem čistoty, ktorá výrazne spríjemňuje bývanie ľuďom, Prestige Park ponúka tiež parkovacie miesta, kde každý pohodlne zaparkuje takmer pred svojim bytom. Areál je uzavretý, preto okrem dostupnosti parkovania ponúka areál aj bezpečnosť.

Prestige Park dokonca zamestnáva vlastného údržbára. Ten okrem drobných opráv a údržby areálu zabezpečuje posyp a odhŕňanie snehu v zime, čo robí prevádzku pre ľudí bezproblémovú aj v zimných mesiacoch.

„Ľudia nemôžu za to, že v noci je snehová kalamita alebo že je poľadovica, preto by nemali ani za to trpieť,“ hovorí Mäsiar.

Preto dodal, že všetky tieto služby automaticky ponúka Prestige Park pre svojich nájomníkov bez toho, aby im to dodatočne zaúčtovali do ceny nájmu.

„Sú služby, ktoré na sídliskách nenájdete, ale mali by tam byť, lebo ľudia ich potrebujú. V Prestige Parku sú samozrejmosťou, lebo príjemné a pohodlné bývanie by nemal byť luxusný tovar,“ povedal na záver.

www.prestigepark.sk

prestige-int
Moderný a vkusne zariadený interiér

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2015 0:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.