reklama

Bývanie v Prestige Parku je na jar čarovné

Všetko nasvedčuje už tomu, že zima je nenávratne preč a jar už prišla. Všade sú vidieť práce na uliciach súvisiace s rekonštrukčnými prácami. Sídliská sú na mnohých úsekoch rozkopané, opravuje sa cesta alebo inžinierske siete. V Prestige Parku sa na jar pripravili dopredu, preto nájomníci si môžu prvé teplé slnečné lúče vychutnávať nerušene už od začiatku jari.

„Tým, že máme uzavretý areál, tak sme plne sebestační a vieme veľa veci predvídať. Snažíme sa všetky práce skĺbiť tak, aby sme čo najmenej obťažovali našich nájomníkov,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Krásny areál

Skutočnosť, že je to tak, ukazuje hneď prvý pohľad po príchode do areálu Prestige Parku. Upravené parkovisko s takmer neporušeným asfaltom, chodníky zo zámkovej dlažby sú vždy pozametané a podľa listov a kvetov na stromoch a ďalšej zeleni je vidieť jar na každom kroku.

„Areál je súčasťou bývania pre každého nájomníka, preto dbáme na dostatok zelene a čistotu,“ hovorí Mäsiar.

Dodáva, že na sídliskách pre ich veľkosť môže byť neporiadok alebo neupravená zeleň bežná vec, ale v Prestige Parku si na tom potrpia.

„Keby to tak nebolo, nemohli by sme sa volať Prestige Park,“ hovorí s úsmevom Martin Mäsiar.

prestige-ext
Prestige Park sa nachádza v dotyku centra mesta

Prestige Park je komplex s vyše osemdesiatimi bytmi, od garsónok až po dvojizbové byty. Okrem upraveného areálu, ktorého súčasťou sú aj letná terasa a detský kútik, ponúka Prestige Park aj nadštandardne vybavené byty a služby, ktoré sú dostupné len v penziónoch a hoteloch. Toto všetko dostane nájomca v Prestige Parku bez toho, aby sa to dotklo výšky nájomného.

„Zakladáme si na tom, že rozdiel medzi bývaním u nás a na sídlisku nie je vo výške nájmu, ale v prístupe personálu a službách, ktoré u nás každý nájomca dostane bez výnimky,“ povedal Mäsiar.

Možnosti trávenia voľného času

Veľkou výhodou je v prípade Prestige Parku aj jeho poloha. Nachádza sa na Sladovníckej ulici v širšom centre mesta. Ľudia tam bývajúci ocenia blízkosť do centra mesta, rovnako obchodné a oddychové možnosti, ktoré ponúka novovybudovaná City aréna, detské ihriská v blízkosti areálu alebo mestský amfiteáter.

Pre priaznivcov aktívneho oddychu sú vybudované cyklotrasy takmer do každej zaujímavej lokality ako Kamenný mlyn, Vajslova dolina alebo areál trnavskej Slávie.

„Pre priaznivcov pasívneho oddychu máme priamo v areáli k dispozícii letnú terasu, kaviareň s reštauráciou a dokonca súkromné wellness,“ vyratúva Mäsiar.

prestige-1
Pohľad do vnútra areálu

Do wellness majú nájomníci vstup raz za mesiac zadarmo a ďalšie vstupy za zvýhodnené ceny.

„Prestige Park ponúka ľuďom naozaj veľa a za primeranú sumu, to je filozofia, s ktorou sme to budovali. Spokojný nájomca je totiž pre nás najlepšia reklama a sme radi, že sa nám to darí,“ uzavrel Martin Mäsiar.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2016 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.