reklama

Bývanie v Prestige Parku je v zime čarovné

-inzercia-

Chladné zimné počasie zasiahlo už aj Trnavu, čo má vplyv na náš každodenný život. Okrem zvýšenia výdavkov na kúrenie to má za následok šmykľavé cesty a chodníky a menšie možnosti na trávenie voľného času. Toto všetko postihuje ľudí bývajúcich na sídliskách. Či už bývajú v podnájme alebo vo vlastnom byte. V Prestige Parku ale takéto počasie prináša nový komfort bývania.

Prístup k ľuďom tam bývajúcich sa najlepšie ukáže v záťažových situáciách. Prestige Park ukazuje, že aj zima má v pohodlnom bývaní svoje čaro.

Tak ako v lete spriemňujú bývanie napríklad klimatizované byty, tak v zime ide o zimnú údržbu alebo ďalšie možnosti relaxu priamo v areáli Prestige Parku.

Navyše Prestige Park si zakladá na tom, že tieto služby a možnosti, ktoré ponúka, nájomníkom neúčtuje.

„Je to riziko, ale náš úspech zakladáme na pohodlí ľudí u nás bývajúcich, preto finančné náklady berieme na seba,“ hovorí o ponúkaných výhodách majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

prestige-1
Pohľad do areálu Prestige Parku

Zimná pohoda

Každý situáciu na sídliskách v zime pozná, nedoplatky za kúrenie, ráno okrem zamrznutého auta musí dávať pozor na šmykľavé chodníky a keď príde z práce, tak možnosti na aktívny oddych v blízkosti bytu chýbajú.

Tieto problémy však v Prestige Parku nepoznajú, ale naopak, záťažové situácie ako je mrazivé počasie najlepšie preverí kvalitu služieb, ktorú ponúkajú.

„U nás sa nikto nemusí báť, že bude mať vplyvom zimy nedoplatky. Rovnako kvalitnú zimnú údržbu garantujeme v prípade akejkoľvek dlhej zimy,“ povedal Mäsiar.

Údržbár sa totiž stará pravidelne o šmykľavé parkovisko, či chodníky. Rovnako je to aj s voľným časom, na jeho príjemné strávenie nemusíte opúšťať areál Prestige Parku.

„Našim nájomcom ponúkame vstup do wellness jeden krát v mesiaci zadarmo a ostatné vstupy sú pre nájomníkov cenovo zvýhodnené. Najmä v zime po celom dni v robote to ľudia ocenia,“ hovorí Mäsiar. Okrem toho je v areáli príjemná a kvalitná talianska reštaurácia, kde si každý príde na svoje.

odhrnac_prestige
V Prestige Parku sú na zimu pripravení

Výhodná poloha

Možnosti relaxu však obyvatelia Prestige Parku nenájdu len priamo v areáli, ale aj blízkom okolí. Vďaka výhodnej polohe v širšom centre mesta sú možnosti naozaj veľké.

Len kúsok od Prestige Parku je nová City Aréna, kde ľudia nájdu viaceré možnosti príjemného strávenia voľného času.

„Poloha Prestige Parku je pre nás dôležitá, lebo nadštandardná poloha výborne dopĺňa vysokú kvalitu našich služieb,“ vysvetľuje Martin Mäsiar.

Svedčí o tom najmä blízkosť centra mesta, Ružového parku, či ďalších nákupných miest, ktoré zvyšujú obslužnosť pre ľudí. „Našim cieľom je spokojný obyvateľ Prestige Parku, tomu sme podriadili všetko. K spokojnosti patrí serióznosť vzťahov, kvalitné služby, dobrá poloha a primerané ceny. Toto všetko charakterizuje Prestige Park a našou každodennou prácou to chceme dokazovať aj naďalej,“ uzavrel.

Ulož ako PDF
Napísal 27. januára 2016 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.