reklama

Vieme, prečo mnohí považujú Prestige Park Trnava za svoj domov

V centre Trnavy, na Sladovníckej 15, postupne vyrástol moderný komplex nájomných bytov, ktorý už pri prvom pohľade zaujme svojou príjemnou architektúrou. Prestige Park Trnava toho v sebe ale skrýva oveľa viac, ako len peknú vizáž.

Momentálne tvoria Prestige Park tri bytové domy – najnovší „City Dom“, elegantný „Prestige Dom“ a praktický „Apartmánový Dom“.

Vďaka veľkému počtu spokojných nájomníkov sa pripravuje výstavba štvrtého bytového domu „Eco Dom“.

Už z názvu je zrejmé, že bude orientovaný na udržateľné bývanie v súlade s prírodou.

FOTO: Prestige Park

Všetky byty v komplexe sú vybavené kvalitným nábytkom a sú výborne situované v centre mesta. Zároveň majú nájomníci v areáli k dispozícii reštauráciu, wellness aj laser arénu. Denné služby inštalatéra a krásna, pravidelne udržiavaná zeleň sú samozrejmosťou.

Je pravdou, že mnohí nájomníci považujú bývanie v Prestige Parku za svoj plnohodnotný domov – svedčia o tom aj čísla, keď 70% nájomníkov tu zostáva bývať dlhšie ako jeden rok. Nie je však výnimkou, keď v Prestige Parku narazíte na spokojných nájomníkov, ktorí tu bývajú dlhšie ako 10 rokov.

Nájomníci si okrem iného chvália dobré susedské vzťahy a pocit spolupatričnosti ku komunite Prestige. Takýto pocit ponúka málo bežných nájomných bytov. Sú za tým jednotné pravidlá garantujúce všetkým nájomníkom pokoj a nerušené bývanie.

Koniec koncov, hlavným mottom areálu je „Let’s be friends“, teda „Buďme priatelia“, čo sa bez vzájomného rešpektu a slušného prístupu dosiahnuť nedá.

K tomu sa môžete priateliť v príjemnom prostredí, ktorý Prestige Park Trnava ponúka.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2022 14:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.