reklama

Vieme, prečo mnohí považujú Prestige Park Trnava za svoj domov

V centre Trnavy, na Sladovníckej 15, postupne vyrástol moderný komplex nájomných bytov, ktorý už pri prvom pohľade zaujme svojou príjemnou architektúrou. Prestige Park Trnava toho v sebe ale skrýva oveľa viac, ako len peknú vizáž.

Momentálne tvoria Prestige Park tri bytové domy – najnovší „City Dom“, elegantný „Prestige Dom“ a praktický „Apartmánový Dom“.

Vďaka veľkému počtu spokojných nájomníkov sa pripravuje výstavba štvrtého bytového domu „Eco Dom“.

Už z názvu je zrejmé, že bude orientovaný na udržateľné bývanie v súlade s prírodou.

FOTO: Prestige Park

Všetky byty v komplexe sú vybavené kvalitným nábytkom a sú výborne situované v centre mesta. Zároveň majú nájomníci v areáli k dispozícii reštauráciu, wellness aj laser arénu. Denné služby inštalatéra a krásna, pravidelne udržiavaná zeleň sú samozrejmosťou.

Je pravdou, že mnohí nájomníci považujú bývanie v Prestige Parku za svoj plnohodnotný domov – svedčia o tom aj čísla, keď 70% nájomníkov tu zostáva bývať dlhšie ako jeden rok. Nie je však výnimkou, keď v Prestige Parku narazíte na spokojných nájomníkov, ktorí tu bývajú dlhšie ako 10 rokov.

Nájomníci si okrem iného chvália dobré susedské vzťahy a pocit spolupatričnosti ku komunite Prestige. Takýto pocit ponúka málo bežných nájomných bytov. Sú za tým jednotné pravidlá garantujúce všetkým nájomníkom pokoj a nerušené bývanie.

Koniec koncov, hlavným mottom areálu je „Let’s be friends“, teda „Buďme priatelia“, čo sa bez vzájomného rešpektu a slušného prístupu dosiahnuť nedá.

K tomu sa môžete priateliť v príjemnom prostredí, ktorý Prestige Park Trnava ponúka.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2022 14:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.