reklama

Prestige park Trnava a jeho nájomníci ukázali veľké srdce

Zažívame ťažké COVID časy, preto je veľmi dôležité pomáhať tým najpotrebnejším.

Prestige Park Trnava spolu s nájomníkmi, sa rozhodli potešiť autistické detičky v Trnave. „Zúčastnili sme sa projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok,“ ozrejmuje riaditeľ Prestige Parku, Ing. Martin Mäsiar.

Prostredníctvom neho sa rozhodli podarovať detičkám sladké darčeky v podobe balíčkov.

Ilustračné foto

„Oslovili sme aj našich nájomníkov, ktorí sa s myšlienkou pomoci druhým okamžite stotožnili a zapojili sa do uvedeného projektu. Prekvapivé bolo, že hneď na druhý deň nosili balíčky k nám do kancelárie. Neboli tam len sladkosti, ale aj iné praktické veci, ktoré v dnešnej dobe detičky potrebujú. Za to im chceme veľmi pekne poďakovať!,“ konštatuje Mäsiar.

Nakoniec sa vyzbieralo veľké množstvo maškŕt, hračiek a hygienických potrieb, ktoré boli tesne pred Vianocami doručené Špecializovanému zariadeniu v Trnave. Prevzala ich riaditeľka zariadenia PhDr. Andrea Horníčková za sprísnených podmienok.

Sme nadšení zo spolupatričnosti našich nájomníkov a Prestige parku s najpotrebnejšími v Trnave a šťastní, že filozofia Prestige Parku „Let´s be friends“ („Buďme priatelia“) prejavuje aj navonok.

Staňte sa aj Vy súčasťou komunity Prestige Parku !

Prestige Park Trnava

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2021 17:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.