reklama

Prestige park Trnava a jeho nájomníci ukázali veľké srdce

Zažívame ťažké COVID časy, preto je veľmi dôležité pomáhať tým najpotrebnejším.

Prestige Park Trnava spolu s nájomníkmi, sa rozhodli potešiť autistické detičky v Trnave. „Zúčastnili sme sa projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok,“ ozrejmuje riaditeľ Prestige Parku, Ing. Martin Mäsiar.

Prostredníctvom neho sa rozhodli podarovať detičkám sladké darčeky v podobe balíčkov.

Ilustračné foto

„Oslovili sme aj našich nájomníkov, ktorí sa s myšlienkou pomoci druhým okamžite stotožnili a zapojili sa do uvedeného projektu. Prekvapivé bolo, že hneď na druhý deň nosili balíčky k nám do kancelárie. Neboli tam len sladkosti, ale aj iné praktické veci, ktoré v dnešnej dobe detičky potrebujú. Za to im chceme veľmi pekne poďakovať!,“ konštatuje Mäsiar.

Nakoniec sa vyzbieralo veľké množstvo maškŕt, hračiek a hygienických potrieb, ktoré boli tesne pred Vianocami doručené Špecializovanému zariadeniu v Trnave. Prevzala ich riaditeľka zariadenia PhDr. Andrea Horníčková za sprísnených podmienok.

Sme nadšení zo spolupatričnosti našich nájomníkov a Prestige parku s najpotrebnejšími v Trnave a šťastní, že filozofia Prestige Parku „Let´s be friends“ („Buďme priatelia“) prejavuje aj navonok.

Staňte sa aj Vy súčasťou komunity Prestige Parku !

Prestige Park Trnava

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2021 17:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.