reklama

100% zelená energia v Prestige Parku Trnava

Prestige Park Trnava je najúspešnejší projekt nájomného bývania. Ide o ucelený komplex nájomných bytov aký sa inde nenachádza. Prestige Park Trnava znamená kvalitne vybavené byty, bohaté služby a každodennú starostlivosť o nájomníkov.

„Hoci aktuálna situácia nie je pre nájomníkov ľahká, tým že ponúkame moderné bývanie v centre mesta a aj širokú paletu služieb, byty sú takmer vždy obsadené. Sme na to veľmi hrdí,“ hovorí Ing. Martin Mäsiar, konateľ Prestige Park Trnava.

Pre Prestige Park je dlhodobo dôležitá filozofia šetrného prístupu k životnému prostrediu nazývaná „Let´s be green“.

V Prestige Parku všetci nájomníci dlhodobo triedia odpad, používajú chladničky bez freónu, v kanceláriách spoločnosti sa používa výhradne recyklovaný papier či tonery.

Na polievanie zelene v celom areáli sa používa výhradne odpadová voda, pri upratovaní spoločných priestorov sa používajú ekologické čistiace prostriedky, atď.

Priam prelomovým opatrením je však prechod celého Prestige Parku na využívanie elektriny z obnoviteľných zdrojov energie a to od 1. januára 2021.

Znamená to, že všetka elektrická energia používaná v areály spoločnosti pochádza zo 100% obnoviteľných zdrojov energie, ktoré sú šetrné voči životnému prostrediu.

Nájomníci Prestige Parku tak pri používaní akýchkoľvek elektrických spotrebičov vo svojich bytoch nepoškodzujú životné prostredie emisiami CO2 a tak zásadným spôsobom prispievajú k zdravému životnému prostrediu pre seba a svoje deti!

„V Prestige Parku veríme v spoločenskú zodpovednosť za životné prostredie, ktorá však neuberá na kvalite života našich nájomníkov,“ dodáva Ing. Martin Mäsiar.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2021 17:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.