reklama

100% zelená energia v Prestige Parku Trnava

Prestige Park Trnava je najúspešnejší projekt nájomného bývania. Ide o ucelený komplex nájomných bytov aký sa inde nenachádza. Prestige Park Trnava znamená kvalitne vybavené byty, bohaté služby a každodennú starostlivosť o nájomníkov.

„Hoci aktuálna situácia nie je pre nájomníkov ľahká, tým že ponúkame moderné bývanie v centre mesta a aj širokú paletu služieb, byty sú takmer vždy obsadené. Sme na to veľmi hrdí,“ hovorí Ing. Martin Mäsiar, konateľ Prestige Park Trnava.

Pre Prestige Park je dlhodobo dôležitá filozofia šetrného prístupu k životnému prostrediu nazývaná „Let´s be green“.

V Prestige Parku všetci nájomníci dlhodobo triedia odpad, používajú chladničky bez freónu, v kanceláriách spoločnosti sa používa výhradne recyklovaný papier či tonery.

Na polievanie zelene v celom areáli sa používa výhradne odpadová voda, pri upratovaní spoločných priestorov sa používajú ekologické čistiace prostriedky, atď.

Priam prelomovým opatrením je však prechod celého Prestige Parku na využívanie elektriny z obnoviteľných zdrojov energie a to od 1. januára 2021.

Znamená to, že všetka elektrická energia používaná v areály spoločnosti pochádza zo 100% obnoviteľných zdrojov energie, ktoré sú šetrné voči životnému prostrediu.

Nájomníci Prestige Parku tak pri používaní akýchkoľvek elektrických spotrebičov vo svojich bytoch nepoškodzujú životné prostredie emisiami CO2 a tak zásadným spôsobom prispievajú k zdravému životnému prostrediu pre seba a svoje deti!

„V Prestige Parku veríme v spoločenskú zodpovednosť za životné prostredie, ktorá však neuberá na kvalite života našich nájomníkov,“ dodáva Ing. Martin Mäsiar.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2021 17:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.