reklama

Vysoké ceny energií sa nájomníkov v Prestige Parku netýkajú

Ceny energii koncom roka 2021 dosiahli svoje historické maximá, čo sa negatívne odrazilo aj na cenách pre domácnosti. Pesimistické scenáre hovoria o energetickej kríze a niektorí analytici dokonca predpovedajú už aj začiatok energetickej chudoby. V tých ťažkých časoch nie je nič dôležitejšie ako spoľahlivé bývanie a čo najnižšie životné náklady. Prestige Park na Sladovníckej ulici v Trnave poskytuje bezpečné prostredie a vďaka smart riešeniam šetrí svojim nájomníkom veľké peniaze.

SMART RIEŠENIA DODÁVOK ELEKTRINY
A TEPLA PRINÁŠAJU VEĽKÚ EKONOMICKÚ VÝHODU

Vďaka smart riešeniam dodávok elektriny a tepla, neplatia nájomníci Prestige Parku ani o euro viac v porovnaní s cenami energií v roku 2021.

„Smart riešenia dodávok energii prinášajú veľké ekonomické výhody. Účet za energie pre našich nájomníkov je o 60% nižší, ako aktuálne platia slovenské domácnosti tradičným dodávateľom energií.“ približuje riaditeľ Martin Mäsiar. Nižšia cena energií nie je jedinou výhodou, ďalšou je vplyv na životné prostredie, na ktorom v Prestige Parku veľmi záleží. „Zabezpečenie 100% dodávok Zelenej elektriny pri nízkych cenách zároveň eliminuje negatívne vplyvy na životné prostredie,“ hovorí Martin Mäsiar.


City dom v trnavskom Prestige Parku

NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE
AJ VĎAKA POUŽITÝM MATERIÁLOM

Náklady na bývanie sú v Prestige Parku výhodné aj vďaka použitým technológiám, ktoré znižujú emisie CO2 a celkovú spotrebu energie areálu.

„CITY DOM napríklad využíva rekuperáciu. K nízkym nákladom prispievajú, samozrejme, aj použité materiály – pálená tehla a zateplenie minerálnou vlnou,“ konštatuje Martin Mäsiar.

Nájomníci v Prestige Parku si tak môžu užívať nielen tepelný komfort či ušetrené peniaze za energie, ale aj iné výhody.

„Veľmi ma potešilo, že sa náklady na elektrinu nezvýšili. Najväčšiu radosť mám zo zariadeného bytu, tichého prostredia a bezproblémového parkovania. Sympatické sú mi aj také detaily ako dôkladné separovanie odpadu v areáli, presne tak si predstavujem moderné nájomné bývanie,“ hovorí nájomník Peter, ktorý do Trnavy prišiel za prácou a vlastné bývanie zatiaľ nehľadá.

SKVELÁ LOKALITA S NAPOJENÍM NA DIAĽNICE D1 A R1

Okrem služieb a využitých materiálov je výhodou Prestige Parku aj lokalita s výborným napojením na diaľnice D1 a R1.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza nákupné centrum City Aréna, autobusová a vlaková stanica je vzdialená pešou chôdzou do 10 minút a rovnako je to aj do centra mesta. Vzhľadom na lokalitu sa byty prenajímajú rýchlo, preto si treba obhliadku dohodnúť čo najskôr.

Viac informácií a dostupné nájomné byty nájdete na www.prestigepark.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2022 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.