reklama

V Prestige Parku nájdete skutočný domov

Ako si nájsť vyhovujúce bývanie? Otázka, ktorá zamestnáva nejedného z nás pri výbere podnájmu. Medzi často používané kritéria sa len málokedy dostane na vyššiu priečku v našom rebríčku kritérium možnosti trávenia voľného času. Pritom ide o dôležitú otázku, ktorá môže mať zásadný vplyv na pohodu bývania. Na toto však dáva odpoveď Prestige Park. Jedinečný komplex s viac ako 80 bytmi ťaží nielen zo svojej dobrej polohy v Trnave, ale aj službami, ktorým môžu konkurovať iba hotely. Keď sa na to pozrieme komplexne, tak sa dá povedať, že bývanie v Prestige Parku je dobré do každého počasia.

Vynikajúce služby

V Prestige Parku sa snažia, aby ľudia u nich bývajúci, našli skutočný domov. Nielen aby tu dočasne bývali, ale aby im ponúkli reálnu alternatívu na krátkodobé i dlhodobé bývanie. „Služby sme od začiatku nastavili smerom k ľuďom u nás bývajúcim,“ hovorí na úvod majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Ako ďalej povedal, od zamestnancov vyžaduje maximálne nasadenie, aby sa kvalita rokmi neznížila. O areál, drobné opravy a čistotu spoločných priestorov sa stará chyžná s údržbárom.

„Nielen, že kvalitu služieb sme zachovali, ale mnohé sme aj rozšírili,“ povedal Mäsiar. Nájomník tu tak nájde maximálny komfort, starať sa musí sám iba o vlastný byt. Aj tam mu však pomôžu. „Drobné opravy a kompletné zariadenie bytov idú na naše tričko,“ vysvetľuje ďalšiu pomoc. Samotný areál ponúka možnosti na trávenie voľného času. Okrem toho, že je tam kľud, tak ľudia môžu využiť letnú terasu, detský kútik, navštíviť reštauráciu, či dopriať si wellness.

prestige
Prestige Park býval predtým kvalitným hotelom, dnes ponúka pohodlné bývanie

„Tým, že Prestige Park sme vybudovali z niekdajšieho luxusného hotela, tak sme zachovali služby, ktoré inde ľuďom nevedia ponúknuť,“ konštatuje Martin Mäsiar.

Výborná poloha

Lokalita, kde sa Prestige Park nachádza, výborne dopĺňa služby, ktoré ponúkajú. Ak si nájomníci potrebujú „vyvetrať“ hlavu, tak príležitosti tu nájdu.

V blízkosti sa totiž nachádzajú rôzne nákupné a relaxačné možnosti.

„Nájomníci si môžu vybrať, buď si vychutnajú kľud v areáli alebo kúsok ďalej nájdu ruch mesta,“ priblížil Mäsiar. Je pravda, že do centra to je naozaj len na skok a po otvorení City arény sa otvorili úplne nové možnosti na trávenie voľného času. Veľmi blízko je aj zimný štadión, či mestský amfiteáter.

„Trnava je krásne mesto, centrum dýcha históriou, ale i modernými prvkami, čo mestu dodáva príjemnú atmosféru,“ hovorí Mäsiar. Potvrdzuje to aj nedávno zrekonštruovaná pešia zóna, ktorá sa priam hemží kaviarňami, kde si každý príde na svoje.

Pohoda bývania je naozaj dôležitá a v Prestige Parku sa na ňu zamerali. Viete si tam vydýchnuť, načerpať nové sily, ale i vyventilovať. To sú kritéria, ktoré by malo spĺňať poriadne bývanie.

(PR článok)

prestige-kuchnya
V Prestige Parku sa snažia, aby tu ľudia našli skutočný domov

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2016 14:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.