reklama

Vianočný stromček rozsvietili aj v Prestige Parku

Najkrajšie sviatky v roku už aj v Prestige Parku. Varené víno, pagáčiky, dobrá nálada, všade úsmevy, tak prebiehalo už tradičné rozsvietenie vianočného stromčeka a terasy v Prestige Parku.

Nájomníkom to pomohlo sa bližšie spoznať, porozprávať sa o starostiach, ale vo vianočnom období najmä o radostiach. Účasť bola vyššia ako v minulom roku a aj napriek chladnému počasiu vládla výborná atmosféra.

„Som veľmi rád, že prišlo viac ľudí ako minulý rok. Je to pre nás aj možnosť poďakovať ľuďom za celý rok a rovnako sa s nimi porozprávať a získať spätnú väzbu,“ povedal majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Ako povedal, spätnú väzbu sa snažia získavať aj počas roka, je to pre nich dôležitý nástroj na získavanie nových podnetov na zlepšenie služieb, doplnenia príslušenstva do bytov alebo riešenie akýchkoľvek problémov. Jeden krát za štvrťrok organizujú bytové schôdze, kde priamo diskutujú s nájomníkmi.


Prestige Park – hlavná budova

Rovnako majú ľudia bývajúci v Prestige Parku k dispozícii anonymnú schránku prianí a sťažností.

„Pravidelne tieto podnety vyhodnocujeme a snažíme sa na ne reflektovať, či už novým vybavením, zlepšením služieb, či nákupom zariadenia,“ opisuje Mäsiar.

Zlepšenia čo potešia

Na základe podnetov už v minulosti prišlo k viacerým vylepšeniam bytov, či spoločných priestorov. Napríklad sa vymenili kompletne televízory na moderné LCD.

V rámci požiadaviek nájomníkov sa dokúpili domáce spotrebiče do bytov ako napríklad mikrovlnné rúry, či minimrazáky.

Rovnako sa dobudovali aj prípojky na práčky. Všetko na náklady Prestige Parku.

„Snažíme sa vnímať potreby našich nájomníkov, záleží nám na ich spokojnosti. Určite tak budeme postupovať aj do budúcnosti a využívať čo najviac komunikačných kanálov, aby sme sa dozvedeli, čo potrebujú alebo čo im chýba,“ hovorí Mäsiar.

Darček aj tento rok

Nájomníci si aj tento rok pri rozsvecovaní vianočného stromčeka našli drobnosť pod ním. Každý z nich dostal fľašu bieleho vína. Na svoje si dôjdu aj tí, ktorí sa z rôznych dôvodov nemohli zúčastniť.

„Každý si zaslúži od nás darček, zažili sme spolu nádherný rok a aj touto formou sa chceme ľuďom odvďačiť a spríjemniť im najkrajšie sviatky v roku,“ hovorí Mäsiar.

Na nájomníkov však čakal aj jeden veľký spoločný darček. V rámci služieb, ktoré Prestige Park ponúka, patrí aj spoločná práčovňa.

Minulý rok sa na Vianoce rozšírila o jednu práčku a sušičku, tento rok to bolo až o štyri práčky a sušičky.

„Verím, že aj takto zlepšíme komfort ľuďom bývajúcich u nás v Prestige Parku. Chcem sa im všetkým poďakovať za celý rok a rovnako aj zamestnancom a popriať im krásne prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roka 2017,“ zaželal ľuďom na záver Martin Mäsiar.

(TS, PR článok)


Vianoce v Prestige Parku

Ulož ako PDF
Napísal 30. decembra 2016 11:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.