reklama

Prestige Park Trnava efektívne šetrí náklady nájomníkov

Vykurovanie zaberá významnú časť rozpočtu nájomníkov, a preto je dôležité efektívne hospodáriť s energiou a šetriť. Kombinácia úsporných opatrení a zmeny každodenných návykov môžu mať výrazný vplyv na zníženie nákladov spojených s vykurovaním. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko tipov, ako Prestige Park Trnava efektívne šetrí na vykurovaní v nájomných bytoch.

1. Regulácia teploty: Termostaty a regulátory

V Prestige Park Trnava sú nainštalované programovateľné termostaty, ktoré umožňujú nastavenie rôznych teplôt v byte počas dňa.

V čase neprítomnosti nájomníkov na byte si nájomníci vedia nastaviť nižšiu teplotu, čím ušetria na energiách. Po návrate sa im teplota zase automaticky zvýši na želanú úroveň.

2. Pravidelná údržba vykurovacieho systému

Prestige Park Trnava zabezpečuje pravidelnú údržbu vykurovacieho systému. Čisté filtre a správne fungujúce ventily výrazne zvyšujú efektivitu vykurovania. Nájomníci sa tak nemusia starať o žiadne údržby pretože všetko je za nich spravené automaticky.

3. Izolácia a tesnenie

Dobrá izolácia a tesnenie domu či bytu je kľúčové pre úsporu energie. Prestige Park Trnava zabezpečuje, aby boli okná, dvere a steny dobre izolované. Všetky bytové domy v Prestige Parku Trnava sú zateplené a izolované čo výrazne zlepšuje tepelnú účinnosť areálu.

Záver

Efektívne šetrenie na vykurovaní je dôležité pre zabezpečenie pohodlia v domácnostiach a zároveň zníženie nákladov. Uvedené tipy, ktoré sa využívajú aj v Prestige Park Trnava vám pomôžu správne regulovať teplotu, optimalizovať využitie energie a zlepšiť tepelnú účinnosť aj vášho domu.

S týmito opatreniami môžete dosiahnuť úsporu energie a finančné úspory v dlhodobom horizonte.

Ak však chcete využívať všetky uvedené tipy a platiť za energie výrazne menej ďalšou s možností je prísť bývať do Prestige Park Trnava, kde sú dvere pre nových nájomníkov stále otvorené.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2023 13:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.