reklama

Prestige Park priniesol radosť deťom aj celej komunite nájomníkov

V nádhernom prostredí Prestige Parku Trnava sa minulý mesiac uskutočnil nezabudnuteľný vianočný večierok, ktorý mal za cieľ priniesť radostného ducha sviatkov nájomníkom a ich rodinám.

Prestige Park Trnava, neustále sústredený na vytváranie pohodlného a komunitného prostredia pre svojich nájomníkov, sa rozhodol spraviť niečo špeciálne pre svoju komunitu v sviatočnom období.

Zorganizovať vianočný večierok s Mikulášom bolo pre nich prirodzeným spôsobom vyjadrenia vďačnosti a podpory, ktorú komunita prejavuje každý deň.


Prestige Park úspešne vytvára rodinné komunitné prostredie pre svojich nájomníkov v dotyku centra Trnavy už niekoľko rokov

Atmosféra radosti a očakávania

Deň D sa niesol v atmosfére radosti a očakávania. Areál Prestige Parku Trnava bol vkusne vyzdobený vianočnými ozdobami a svetlami, vytvárajúc pohodovú a teplú atmosféru. V očakávanom okamihu prišiel Mikuláš s jeho vernými spoločníkmi – anjelikom a čertom Mikuláš, so svojím charakteristickým plášťom a dlhou bradou, privítal každé dieťa osobitne.

Hlavným vrcholom večera bolo rozdávanie darčekov. Každé dieťa dostalo osobný dar od Mikuláša, čo vytvorilo úsmev a radosť na tvárach malých návštevníkov. Rodiny mohli stráviť spoločný čas pri hudbe, tanci a chutných dobrotách pripravených pre túto príležitosť.

Vďaka a očakávania do budúcnosti

Večierok bol nielen príležitosťou na rozšírenie vianočnej radosti, ale aj pre posilnenie puta medzi nájomníkmi a tímom Prestige Parku Trnava. Organizátori vyjadrili vďaku všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii podujatia, a zároveň vyjadrili očakávania do budúcnosti – pokračovať v budovaní komunity, ktorá je nielen miestom bývania, ale aj miestom, kde sa rodiny cítia spojené a podporované.

Celý večer bol príjemným spôsobom, ako ukončiť rok a privítať sviatočnú sezónu. Prestige Park Trnava dokázal, že vytvorenie špeciálnych zážitkov pre svojich nájomníkov nie je len prioritou, ale aj srdcovým záväzkom, ktorý vytvára silnú komunitu naplnenú láskou a solidaritou.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2024 10:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.