reklama

Mäsiar: Prestige Park je úspech založený na kvalitnom bývaní

Vybudoval komplex nájomných bytov Prestige Park z luxusného hotela. Tvrdí, že ponúkajú najkvalitnejšie nájomné bývanie, pretože za bežné ceny ponúkajú takmer hotelové služby. Jeho filozofia je, že v dnešnej dobe nemôže byť kvalitné a dostupné bývanie problém, ale samozrejmosť. Podľa toho budoval aj Prestige Park, ako kvalitné, bezpečné bývanie s rozvinutými službami. O projekte Prestige Parku a ďalších plánoch sme sa rozprávali s majiteľom Martinom Mäsiarom.

Aké bývanie ponúka Prestige Park?

– V prvom rade moderné, bezpečné a komfortné. Je tu vyše 80 nájomných bytov, ktoré sú v dvoch budovách. Prestige dom je prerobený z luxusného hotela na byty, čo ponúka aj niektoré výhody ako napríklad to, že všetky byty v Prestige dome sú klimatizované.
V areáli je postavený aj ďalší apartmánový dom. Sú tu byty od garsónok až po dvojizbové byty, všetky plne zariadené. S nájomníkmi sme v pravidelnej komunikácii, podľa ich požiadaviek dopĺňame zariadenie alebo vymieňame staré na nové. Samozrejme, výdavky s tým spojené platíme my a nie ľudia u nás bývajúci.

Čo ste napríklad menili po vzájomnej komunikácii s nájomníkmi?

– Z našej iniciatívy sme v minulom roku vymenili všetky televízory za moderné LCD. Nájomníci chceli doplniť do výbavy mikrovlnné rúry a mrazničky, tak sme im vyhoveli a nakúpili. Do spoločnej práčovne sme kúpili pred Vianocami ďalšiu práčku a na požiadanie inštalujeme do bytov prípojku na vlastnú práčku zdarma.

Je bývanie v Prestige dome a Apartmánovom dome porovnateľné?

– Samozrejme, že áno, byty sú podobne zariadené a výhody Prestige domu môžu čerpať aj ľudia bývajúci v Apartmánovom dome. Ide napríklad o wellness, ktoré majú všetci nájomníci raz za mesiac zdarma, ostatné vstupy za zvýhodnené ceny. Rovnako môžu využívať kaviareň s reštauráciou, ktorá sa nachádza v Prestige dome. Areál je spoločný, je tam parkovanie pre všetkých, letná terasa a detský kútik.

prestige-ext
Prestige Park v Trnave

Hovoríte, že ponúkate takmer hotelové služby, aké sú to?

– Už som spomínal wellness, kaviareň s reštauráciou, či súkromné parkovanie. Ľudia u nás bývajúci nemajú žiadne starosti s údržbou spoločných priestorov alebo areálu, ako je to v podnájmoch na sídliskách. Zamestnávame chyžnú a údržbára, ktorí majú na starosti poriadok vnútri i vonku. Dokonca aj malé opravy v bytoch riešime my a nie nájomníci.

Akí ľudia tu bývajú?

– Bývajú tu vekovo takmer všetky kategórie. Je to ideálne bývanie pre začínajúce páry, mladé rodiny, študentov alebo ľudí, ktorí chodia do Trnavy za prácou.

Aké máte plány do budúcnosti?

– Plánujeme ďalšie zveľadenie areálu a rovnako aj rozšírenie ponuky bytov. V každom prípade do budúcna určite nepoľavíme v ústretovosti a službách pre našich nájomníkov.

(PR článok)

prestige-garsonka
Pohľad do interiéru gasónky

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2016 23:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.