reklama

Mäsiar: Prestige Park je úspech založený na kvalitnom bývaní

Vybudoval komplex nájomných bytov Prestige Park z luxusného hotela. Tvrdí, že ponúkajú najkvalitnejšie nájomné bývanie, pretože za bežné ceny ponúkajú takmer hotelové služby. Jeho filozofia je, že v dnešnej dobe nemôže byť kvalitné a dostupné bývanie problém, ale samozrejmosť. Podľa toho budoval aj Prestige Park, ako kvalitné, bezpečné bývanie s rozvinutými službami. O projekte Prestige Parku a ďalších plánoch sme sa rozprávali s majiteľom Martinom Mäsiarom.

Aké bývanie ponúka Prestige Park?

– V prvom rade moderné, bezpečné a komfortné. Je tu vyše 80 nájomných bytov, ktoré sú v dvoch budovách. Prestige dom je prerobený z luxusného hotela na byty, čo ponúka aj niektoré výhody ako napríklad to, že všetky byty v Prestige dome sú klimatizované.
V areáli je postavený aj ďalší apartmánový dom. Sú tu byty od garsónok až po dvojizbové byty, všetky plne zariadené. S nájomníkmi sme v pravidelnej komunikácii, podľa ich požiadaviek dopĺňame zariadenie alebo vymieňame staré na nové. Samozrejme, výdavky s tým spojené platíme my a nie ľudia u nás bývajúci.

Čo ste napríklad menili po vzájomnej komunikácii s nájomníkmi?

– Z našej iniciatívy sme v minulom roku vymenili všetky televízory za moderné LCD. Nájomníci chceli doplniť do výbavy mikrovlnné rúry a mrazničky, tak sme im vyhoveli a nakúpili. Do spoločnej práčovne sme kúpili pred Vianocami ďalšiu práčku a na požiadanie inštalujeme do bytov prípojku na vlastnú práčku zdarma.

Je bývanie v Prestige dome a Apartmánovom dome porovnateľné?

– Samozrejme, že áno, byty sú podobne zariadené a výhody Prestige domu môžu čerpať aj ľudia bývajúci v Apartmánovom dome. Ide napríklad o wellness, ktoré majú všetci nájomníci raz za mesiac zdarma, ostatné vstupy za zvýhodnené ceny. Rovnako môžu využívať kaviareň s reštauráciou, ktorá sa nachádza v Prestige dome. Areál je spoločný, je tam parkovanie pre všetkých, letná terasa a detský kútik.

prestige-ext
Prestige Park v Trnave

Hovoríte, že ponúkate takmer hotelové služby, aké sú to?

– Už som spomínal wellness, kaviareň s reštauráciou, či súkromné parkovanie. Ľudia u nás bývajúci nemajú žiadne starosti s údržbou spoločných priestorov alebo areálu, ako je to v podnájmoch na sídliskách. Zamestnávame chyžnú a údržbára, ktorí majú na starosti poriadok vnútri i vonku. Dokonca aj malé opravy v bytoch riešime my a nie nájomníci.

Akí ľudia tu bývajú?

– Bývajú tu vekovo takmer všetky kategórie. Je to ideálne bývanie pre začínajúce páry, mladé rodiny, študentov alebo ľudí, ktorí chodia do Trnavy za prácou.

Aké máte plány do budúcnosti?

– Plánujeme ďalšie zveľadenie areálu a rovnako aj rozšírenie ponuky bytov. V každom prípade do budúcna určite nepoľavíme v ústretovosti a službách pre našich nájomníkov.

(PR článok)

prestige-garsonka
Pohľad do interiéru gasónky

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2016 23:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.