reklama

Pálenica Špačince je takmer vypredaná. Zostali posledné byty

Elegantný bytový dom na okraji Špačiniec je už skolaudovaný. Investor dodržal počas výstavby všetky termíny a do priestranných bytov sa čoskoro nasťahujú prví obyvatelia. Zhodujú sa na tom, že život v Pálenici bude skutočne výnimočný.

S výstavbou Pálenice začal domáci investor v roku 2020 a byty už čochvíľa odovzdá do rúk majiteľov.

„Záujem o túto nehnuteľnosť prekročil všetky naše očakávania,“ hodnotí exkluzívny predajca Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie – Trnava. Do Pálenice sa podľa jeho slov nasťahuje prevažne mladšia klientela, rodiny s deťmi a jednotlivci.

Byty zaujali domácich Špačinčanov, ako aj ľudí, ktorí uprednostňujú pokojné bývanie a zároveň chcú mať mesto na dosah.


„Stačí urobiť pár krokov a sme uprostred prírody. Môžeme pozorovať dravce, ktoré lietajú nad poľami, objavovať, ako tie polia menia počas roka farby a hľadieť pri západe slnka na hrebeň Malých Karpát. Preto sme si vybrali Pálenicu.“

V Pálenici, ktorá oslovuje najmä svojím originálnym vzhľadom, polohou a výhodnými cenami, zostali na predaj posledné nehnuteľnosti.

Dvojizbový byt s balkónom ponúka krásny výhľad na blízku prírodu a Malé Karpaty.

Veľký trojizbový byt je zas ideálnym riešením pre rodinu s deťmi. A jeho najväčšie lákadlo? Jednoznačne cena, za ktorú záujemca takúto priestrannú nehnuteľnosť v porovnateľnej novostavbe určite nenájde.

Nehnuteľnosti sa predávajú ako holobyty, investor zároveň ponúka záujemcom dokončenie bytu do stavu štandard, kde už budú potrebovať len kuchynskú linku.

Zaujala vás Pálenica Špačince a chcete sa dozvedieť viac? Dohodnite si obhliadku s exkluzívnym predajcom.

Slavomír Tuleja
Riešime Bývanie – Trnava
Tel.: 0905 700 647

Majitelia vyzdvihujú:

– kvalitnú stavbu z tehly
– výnimočný vzhľad bytového domu
– podlahové kúrenie v cene bytu
– výhodnejšiu cenu v porovnaní s inými novostavbami
– súkromie – len 22 bytov
– priestranné prístupové chodby a veľké pivnice
– originálnu polohu blízko prírody
– obec s výbornou vybavenosťou, spoločenským životom a zároveň Trnava nablízku

 

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2021 14:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.