reklama

Pálenica Špačince je takmer vypredaná. Zostali posledné byty

Elegantný bytový dom na okraji Špačiniec je už skolaudovaný. Investor dodržal počas výstavby všetky termíny a do priestranných bytov sa čoskoro nasťahujú prví obyvatelia. Zhodujú sa na tom, že život v Pálenici bude skutočne výnimočný.

S výstavbou Pálenice začal domáci investor v roku 2020 a byty už čochvíľa odovzdá do rúk majiteľov.

„Záujem o túto nehnuteľnosť prekročil všetky naše očakávania,“ hodnotí exkluzívny predajca Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie – Trnava. Do Pálenice sa podľa jeho slov nasťahuje prevažne mladšia klientela, rodiny s deťmi a jednotlivci.

Byty zaujali domácich Špačinčanov, ako aj ľudí, ktorí uprednostňujú pokojné bývanie a zároveň chcú mať mesto na dosah.


„Stačí urobiť pár krokov a sme uprostred prírody. Môžeme pozorovať dravce, ktoré lietajú nad poľami, objavovať, ako tie polia menia počas roka farby a hľadieť pri západe slnka na hrebeň Malých Karpát. Preto sme si vybrali Pálenicu.“

V Pálenici, ktorá oslovuje najmä svojím originálnym vzhľadom, polohou a výhodnými cenami, zostali na predaj posledné nehnuteľnosti.

Dvojizbový byt s balkónom ponúka krásny výhľad na blízku prírodu a Malé Karpaty.

Veľký trojizbový byt je zas ideálnym riešením pre rodinu s deťmi. A jeho najväčšie lákadlo? Jednoznačne cena, za ktorú záujemca takúto priestrannú nehnuteľnosť v porovnateľnej novostavbe určite nenájde.

Nehnuteľnosti sa predávajú ako holobyty, investor zároveň ponúka záujemcom dokončenie bytu do stavu štandard, kde už budú potrebovať len kuchynskú linku.

Zaujala vás Pálenica Špačince a chcete sa dozvedieť viac? Dohodnite si obhliadku s exkluzívnym predajcom.

Slavomír Tuleja
Riešime Bývanie – Trnava
Tel.: 0905 700 647

Majitelia vyzdvihujú:

– kvalitnú stavbu z tehly
– výnimočný vzhľad bytového domu
– podlahové kúrenie v cene bytu
– výhodnejšiu cenu v porovnaní s inými novostavbami
– súkromie – len 22 bytov
– priestranné prístupové chodby a veľké pivnice
– originálnu polohu blízko prírody
– obec s výbornou vybavenosťou, spoločenským životom a zároveň Trnava nablízku

 

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2021 14:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.