reklama

Projekt Pálenica v Špačinciach napreduje, po siedmich mesiacoch je stavba takmer pod strechou

Stačilo sedem mesiacov, aby z rozsypanej budovy starej Pálenice v Špačinciach nanovo postavili všetky poschodia a zastrešili ich. Počasie výstavbe doteraz prialo a ak to tak zostane aj na jeseň, dokončia bytový dom pre jeho nových obyvateľov v plánovanom termíne, hlási domáca investorská spoločnosť J-Staving zo Špačiniec.

Pohodlné bývanie na okraji Špačiniec, božský pokoj a dostatok priestoru, to sú argumenty, vďaka ktorým je o bytový dom Pálenica veľký záujem.

Budúcich majiteľov určite poteší skutočnosť, že Pálenica bude čoskoro pod strechou. Práve na túto časť bytového domu sa momentálne sústreďuje pozornosť stavebníkov, domácich spoločností Junastav a J-STAVING.

Zároveň na všetkých poschodiach dokončujú rozvody elektriny, vody a kanalizácie. S doterajšou výstavbou sú investori zatiaľ veľmi spokojní. Ak bude počasie výstavbe naďalej naklonené, stavbu dokončia v predstihu.

Noví obyvatelia novostavby sa tak budú môcť nasťahovať už v priebehu budúceho roka.


Priebeh výstavby, október 2020

Projekt Pálenica v Špačinciach je moderný dom s 22 bytmi. Vyrastá v historickom areáli niekdajšej pálenice v obci Špačince.

Nový domov tu nájdu ľudia, ktorí uprednostňujú vidiek, no krajské mesto chcú mať na dosah. Novostavba vzniká z prvotriednych, veľmi kvalitných materiálov.

V porovnaní s nehnuteľnosťami v Trnave poskytuje každý byt v Pálenici o čosi viac životného priestoru za priateľnejšiu cenu.

Na kvalite sa nešetrí

Za stavebné spoločnosti Junastav a J-STAVING, ktoré Pálenicu stavajú, hovoria dlhoročné skúsenosti. Navyše, ide o domáce firmy zo Špačiniec.

Aj preto chcú investori, lokálpatrioti, zanechať po sebe tú najlepšiu prácu. Bytový dom Pálenica stavajú z kvalitnej tehly Porotherm, ktorú murujú maltou, aby omietky ani po rokoch nepopraskali. Nešetria ani na rozvodoch. Sú z nereze a plasthliníka, pretože práve tieto materiály sú stopercentnou garanciou kvality.

Byty sa predávajú aj s podlahovým kúrením a noví majitelia si zaň nemusia doplácať ani euro navyše.


Vizualizácia

Výhody, ktoré určite potešia

Okolo bytového domu stojí aktuálne lešenie a stavebník začína so zatepľovaním. Používa naň minerálnu vatu, ktorá je nehorľavá má výborné izolačné vlastnosti.

Budúci majitelia ocenia dostatok parkovacích miest pri bytovom dome, ako aj skutočnosť, že v cene nehnuteľnosti je pivničná kobka. A aby toho nebolo málo, majitelia nehnuteľností v Pálenici dostanú ako zľavu na tovar zakúpený v stavebninách investora a jeho zmluvných partneroch.

Viac informácií pre záujemcov o byty

Viac informácií o projekte nájdete na pravidelne aktualizovanej stránke projektu https://palenicaspacince.sk.

Kontaktovať môžete priamo aj exkluzívneho predajcu, spoločnosť Riešime bývanie na Hlavnej 25 v Trnave, tel.: 0905 700 647, 0903 700 647, e-mail: TRNAVA@RBMC.SK.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2020 10:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.