reklama

V Špačinciach vznikne nová rezidenčná štvrť Pod kaštieľom s nadštandardnými rodinnými domami

Nová rezidenčná štvrť so zástavbou deviatich samostatne stojacich rodinných domov v Špačinciach bude situovaná v pokojnej časti obce v blízkosti Krupského potoka, s vlastnou prístupovou cestou. Neďaleko plánovaného projektu sa nachádza centrum obce s kvalitnou občianskou vybavenosťou. Výstavba by sa mala začať už v auguste.

Nová lokalita s názvom „Pod kaštieľom“ situovaná medzi ulicami Poštová, Pod kaštieľom a Hospodárska ponúkne tiché prostredie.

Bývanie bude vhodné najmä pre mladé rodiny, ktoré hľadajú vyšší štandard bývania, pokoj a väčšie súkromie.

Rezidenčná štvrť bude mať vlastnú prístupovú cestu. V tomto období prebiehajú stavebné konania týkajúce sa začatia výstavby, ktorá by mala byť zahájená ku koncu augusta 2018.


V Špačinciach onedlho vznikne nová lokalita


Rezidenčná štvrť Pod kaštieľom

„Rodinné domy s rozlohou 110 metrov štvorcových budú prispôsobené požiadavkám klientov. Materiál, z ktorého bude dom postavený i prevedenie interiéru je možné prispôsobiť podľa individuálnych potrieb. Dom ponúkne budúcim majiteľom vlastné parkovacie miesto a záhradu. Cena štandardného holodomu bude 175 000 eur s DPH,“ uviedla realitná kancelária RIF, výhradný predajca novostavieb.

Realizáciu zabezpečuje spoločnosť Arcus Signum, s. r. o., stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva.

Deväť samostatne stojacich rodinných domov v nadštandardnom prevedení sa bude nachádzať neďaleko centra obce s výbornou občianskou vybavenosťou.

Od lokality „Pod kaštieľom“ budú obchody a pošta vzdialené len 500 m a škola s materskou školou 1 km.

(Tlačová správa)


Nová štvrť s nadštandardnými rodinnými domami bude vhodná najmä pre mladé rodiny s deťmi

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2018 1:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.