reklama

Moderná obytná štvrť Štvorlístky v Špačinciach kolauduje prvých 38 domov

Trnavská investično-developerská spoločnosť Púpava development odovzdá počas jesene tohto roka prvých 38 rodinných domov v projekte Štvorlístky v Špačinciach.

Štvorlístky vyrastajú na okraji Špačiniec, asi 5 minút jazdy od Trnavy. Projekt novej štvrte počíta s výstavbou celkovo 85 rodinných domov.

Trnavská developerská spoločnosť už v priamom susedstve Štvorlístkov úspešne zrealizovala projekt Slnečná stráň.

„Momentálne dokončujeme a odovzdávame klientom 1. etapu, ktorej súčasťou je 38 rodinných domov,“ informuje o aktuálnom postupe stavebných prác projektový manažér spoločnosti Púpava development Ing. Stanislav Rebo.


Vizualizácia kaviarne v obytnej zóne Štvorlístky

Developer zároveň v týchto dňoch spúšťa výstavbu 2. etapy, v rámci ktorej pribudne 25 rodinných domov.

„Kolaudáciu plánujeme o rok, teda na jeseň 2020,“ konkretizuje S. Rebro.

Súčasťou obytnej zóny bude aj kaviareň s detským ihriskom pre obyvateľov novej štvrte. Jej výstavba sa tiež pripravuje a onedlho rozbehne.

Hlavným stavebným a architektonickým zámerom developera je ponúknuť záujemcom o rodinné domy variabilitu a rôznorodosť v podobe 9 odlišných typov domov od troch rôznych dizajnérskych štúdií.

„Tri rôzne architektonické riešenia rodinných domov nesú prívlastky klasický, unikátny a moderný. Každá architektonická ponuka, ktorá je na výber pre záujemcov o bývanie sa odlišuje, ale ich spoločným menovateľom je estetické a funkčné prevedenie nielem exteriérov domov, ale aj interiérov,“ ilustruje Stanislav Rebro.

Rodinné 4 až 5-izbové bungalovy dosahujú výmeru podlahovej plochy od 132 do takmer 160 metrov štvorcových.

V každom type domu je navrhnutá veľká terasa, noví majitelia iste ocenia aj tri parkovacie miesta vyhradené pre každý rodinný dom.

Nová samostatná štvrť rodinných domov je dostatočne vzdialená od hlavnej cesty, a preto sľubuje tiché bývanie. Vzdialenosť 5 minút od Trnavy pritom zabezpečuje všetky výhody mesta v dosahu.

Púpava development má vo svojom portfóliu okrem dvoch štvrtí v Špačinciach aj developerské projekty Porta, Halenárska či Paulínska v Trnave, bytový dom Noemis, obytné štvrte Nad vinicami a Pod Zoborom v Nitre či rezidenčný projekt Koliba Gardens v Bratislave.

Viac informácií nájdete na stránkach www.stvorlistky.sk a na webe developera www.pupava.com.

(PR)

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 7. októbra 2019 14:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.