reklama

Na Potôčkoch pri Trnave vzniká nová štvrť, o pozemky je veľký záujem

Pripravovaná lokalita IBV Potôčky vzdialená len necelých 5 kilometrov od Trnavy sa rozbieha. Developer spustil v júni 2016 predaj pozemkov a realizáciu inžinierskych sietí.

Na Potôčkoch, ktoré sa nachádzajú asi tri minúty jazdy autom v smere z Kopánky na Dolnú Krupú, vznikne nová štvrť so stovkou rodinných domov.

Budúcim obyvateľom sú k dispozícii voľné pozemky s rozlohou od päť do dvanásť árov (497 – 1200 metrov štvorcových).

Väčšina pozemkov je navrhnutá s priemernou výmerou 500 až 600 m2 v cenách od 27 000 do 32 500 eur s DPH.

Za najmenšie pozemky zaplatia majitelia 26 838 eur s DPH. Samozrejmosťou sú v cene všetky inžinierske siete čiže voda, kanalizácia, elektrika, plyn a optické káble od SWAN, príjazdové komunikácie, chodníky a verejné osvetlenie.

Lokalita IBV Potôčky sa nachádza priamo pri málo frekventovanej ceste na Dolnú Krupú a ponúka zaujímavé výhľady na Malé Karpaty a pokojné prostredie.

potocky1

potocky2
Realizácia inžinierskych sietí odštartovala, na jeseň chcú mať hotovo

Devízou je aj blízkosť a dobrá dostupnosť z Trnavy autom či pravidelné autobusové spojenie bez obmedzenia rýchlosti a bez semaforov.

Vo vzdialenosti do 3 minút je obchvat Trnavy s výbornou dostupnosťou na D1, R1, do 5 minút OC Arkadia, Tesco Galéria, plaváreň, kostol, rôzne prevádzky a služby a len za 10 minút viete byť v centre Trnavy.

Inžinierske siete a komunikácie budú dokončené už koncom roka 2016, v tomto čase začnú prví majitelia pozemkov už aj s výstavbou rodinných domov.

Prostredníctvom predajcu pozemkov, trnavskej Realitnej kancelárie Casmar s.r.o. si záujemcovia môžu objednať nielen samotný pozemok, ale aj projekt svojho nového rodinného domu či výstavbu domu na kľúč, vrátane stavebného povolenia, financovania cez hypotekárny úver.

Podľa aktuálnych informácií od Petra Markoviča zo spoločnosti Casmar, predaj pozemkov sa rozbehol veľmi dobre a za prvé dva týždne sa predalo už viac ako dvadsať pozemkov.

Komfort bývania v danej lokalite zabezpečí aj občianska vybavenosť, kde by mala vzniknúť reštaurácia s kaviarňou, malý obchod s rozličným tovarom a poprípade kaderníctvo alebo iné služby.V prípade ak by ste mali záujem o daný pozemok na OV neváhajte kontaktovať predajcu projektu.

“Výborná lokalita v kombinácii s výbornou cenou robia svoje. Ľudia majú o bývanie na Potôčkoch veľký záujem,” konštatuje a pripomína, že uvádzacie ceny 54 eur za meter štvorcový budú platiť už len krátko, pretože sú určené pre prvých 40 záujemcov. “Po naplnení tohto počtu sa ceny o niečo zvýšia,” upozornil.

potocky-billboard

Jednoduché financovanie:

Pri Zmluve o budúcej zmluve sa platí Rezervačný depozit vo výške 2.000 EUR

Zvyšok po podpise Kúpnej zmluvy, ktorá by sa mala podpisovať v mesiacoch október / november 2016.

Viac informácií nájdete na www.pozemky-potocky.sk alebo na www.casmar.sk.
Peter Markovič, tel.: 0948 636 000

potocky-pozemky

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2016 13:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.