reklama

Veľký záujem o pozemky v Páci – vydané právoplatné územné rozhodnutie

Slnečné pozemky, ktoré sú na predaj v rámci developerského projektu v Páci, a o ktorých ste sa mohli dočítať v predchádzajúcom článku, sa s predajom „prehupli“ cez 50 %. V súčasnosti už má developer vydané právoplatné územného rozhodnutie.

Aktuálne je podaná žiadosť o stavebné povolenie s kompletnou projektovou dokumentáciou pre vybudovanie všetkých sietí ak sú voda, elektrina, plyn či kanalizácia a miestnych komunikácií – chodníkov, ciest a verejného osvetlenia, kde disponuje všetkým potrebným v legislatívnej aj technickej oblasti.

O projekte

Projekt Slnečné pozemky začal s predajom len v októbri 2018.

Stavebné povolenie bude vydané na jar 2019. Zároveň so stavebným povolením bude spustená výstavba inžinierskych sietí. Pre vysoký záujem o túto lokalitu je aktuálne predaných už vyše 50% pozemkov a s pribúdajúcim záujmom sa táto jedinečná obec stáva čoraz viac obľúbeným miestom pre rodiny.

V projekte je zahrnutých 139 pozemkov pre rodinné domy, ktoré sa predávajú enormne rýchlo. Záujemcovia stále nájdu v ponuke rôzne veľkosti pozemkov od výmery 294 až po 666 metrov štvorcových, z ktorých si naozaj vyberie každý.

Výnimočnosť možno vidieť najmä v dôraze na budovanie infraštruktúry, čo býva najväčším deficitom mnohých developerských projektov. Priamo v zóne bude vybudovaná materská škola, športové ihrisko, detské ihrisko, zelená a maloobchodná časť.


Projekt Slnečné pozemky

Cífer – obec s budúcnosťou

V Cíferi nájdete všetko na jednom mieste.

Nachádzajú sa tu ambulancie detského, praktického aj zubného lekára. Lieky si môžete vyzdvihnúť priamo v lokálnej lekárni.

O vzdelanie vašich detí sa postarajú v materskej a základnej škole. A keďže v tejto obci vyrastalo mnoho športovo a hlavne umelecky nadaných ľudí, nájdete tu aj novo pôsobiacu základnú umeleckú školu pre rozvoj talentu mladých žiakov.

Túto obec preslávili mená ako Milan Zelinka – známy spisovateľ, Juraj Hradský – výtvarník a publicista či akademický maliar PhDr. Vendelín Jankovič. Síce nie mesto, zato kreatívna obec plná talentov, čaká na novú generáciu.


Pohľad na Cífer z výšky

Pokoj, relax a občianska vybavenosť na jednom mieste

Okrem dynamicky sa rozvíjajúcej lokality tu nájdete pravý priestor na relax v miestnej časti Pác.

Takisto tam nájdete rekreačné stredisko spolu s kúpaliskom obľúbeným hlavne v lete. Preto sme sa rozhodli vytvoriť projekt Slnečné pozemky práve tu. Kvôli svojmu pokojnému čaru a zároveň blízko prírody.

Už túto jar sa pri naplnení plánov očakávajú posledné stavebné povolenia na budovanie inžinierskych sietí, ktoré opäť zlepšia a pomôžu vytvoriť miesto pokoja pre plnohodnotné fungovanie vás a vašej rodiny.

Na našej webovej stránke sa dočítate všetky potrebné informácie ohľadom financovania. V prípade akýchkoľvek otázok vám radi pomôžeme s výberom.

Viac informácií získate na stránke slnecnepozemky.sk alebo u Karola Zachara zo spoločnosti Neoreal Trnava, tel.: 0908 560 294, e-mail: zachar@neoreal.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2019 8:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.