reklama

V Páci pri Trnave vznikne na Slnečných pozemkoch nová obytná zóna. Predaj pozemkov už spustili

Pozemky pre 139 rodinných domov, ale aj materská škola, oddychová zóna, športový areál či komunitné námestie. Developerský projekt nachádzajúci sa v Páci – miestnej časti obce Cífer – situovaný len 9 km od Trnavy, sa rozbieha.

Urbanistické riešenie obytnej zóny nazvanej Slnečné pozemky počíta s výstavbou samostatne stojacich rodinných domov, dvojdomov, radovej zástavby, dvoch bytových domov (48 bytov) a občianskej vybavenosti.

Spolu má v Páci vzniknúť 187 bytových jednotiek. Z nich 139 v rodinných domoch (68 v samostatne stojacich RD, 46 v dvojdomoch a 25 v radovej zástavbe RD).

Lokalita sa teší výbornej dopravnej dostupnosti z Trnavy, rovnako tak pohodlným napojením na diaľnicu D1 vzdialenom len 10 minút jazdy.Umiestnenie obytnej zóny na mape

Projekt ponúkne novým rezidentom okrem stavebných pozemkov určených na výstavbu rodinných domov aj zatiaľ stále nie úplne bežné výhody.

Súčasťou zóny bude materská škola, plnohodnotný rodinný život obohatí komunitné námestie či športový areál s multifunkčným ihriskom.

Zámer počíta aj s rozsiahlou výsadbou zelene, napríklad v podobe veľkokorunných a stromov so stredne veľkou korunou, záhonovej výsadby okrasných tráv, vytvorenia dekoratívnych záhonov z trvaliek, okrasných tráv a listnatých krov, živých plotov a trávnikov.

Záujemcom o výstavbu rodinných domov sú k dispozícii stavebné pozemky s výmerou od 294 do 684 metrov štvorcových.

Aktuálne v prvej etape predaja je k dispozícii posledných 15 zo 73 pozemkov, štart druhej fázy predaja je predbežne plánovaný na jar 2019.

Cena pozemkov je 74 eur s DPH za meter štvorcový.

Dokončenie realizácie inžinierskych sietí a komunikácií v na Slnečných pozemkoch predpokladá developer na jeseň budúceho roka.

Viac informácií získate na stránke slnecnepozemky.sk alebo u Karola Zachara zo spoločnosti Neoreal Trnava, tel.: 0908 560 294, e-mail: zachar@neoreal.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2018 14:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.