reklama

Na okraji Košolnej vznikne 13 stavebných pozemkov s výhľadom na Malé Karpaty

V novovybudovanej zóne IBV Košolná sever vznikne už počas tejto jesene trinásť stavebných parciel určených pre výstavbu nových rodinných domov.

Pozemky sú situované v pokojnom prostredí na okraji obce Košolná v smere na Dolné Orešany s dobrou dopravnou dostupnosťou z hlavnej cesty.

Projekt je navrhnutý tak, aby obyvatelia novej lokality mali zo svojich záhrad pekné výhľady na neďaleké Malé Karpaty.

„K dispozícii je 13 stavebných parciel s výmerami od 754 – 757 m2. Šírka pozemkov je 15 metrov,“ špecifikuje Andrej Matys zo spoločnosti Neoreal, ktorá zabezpečuje predaj stavebných pozemkov.

pozemky-kosolna-1
pozemky-kosolna-2
Pohľad na lokalitu IBV Košolná sever

Pozemky disponujú všetkými inžinierskymi sieťami s výnimkou elektrickej prípojky, ktorá bude dobudovaná v septembri 2014.

„Predpokladáme, že majitelia pozemkov budú môcť započať s výstavbou rodinných domov na svojich parcelách v priebehu septembra až októbra tohto roku,“ poznamenal Matys.

Bližšie informácie nájdete na stránke www.neoreal.sk (link tu), pýtať sa môžete aj telefonicky na číslach 0911 321 474, 0911 123 474 alebo na e-mailovej adrese neoreal@neoreal.sk.

-inzercia-

pozemky-kosolna-3
Osadenie RD (kliknite pre zväčšenie n aobrázok)

Mapa:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 17. júla 2014 12:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.