reklama

V Šúrovciach vzniká projekt novej lokality rodinných domov Michalská alej. K dispozícii je 42 stavebných pozemkov

V pokojnej časti obce Šúrovce vyrastie nová lokalita rodinných domov Michalská alej. Investorská spoločnosť Medipront s.r.o., ktorá má sebou úspešný projekt bytoviek na Nevädzovej ulici v Trnave, plánuje do konca roka 2020 ukončiť výstavbu kompletných inžinierskych sietí pre 42 stavebných pozemkov.

Michalská alej v Šúrovciach sa nachádza 12 kilometrov od Trnavy, 18 km od Hlohovca a Sereď je vzdialená šesť kilometrov.

„Projekt Michalská alej prinesie záujemcom o bývanie v Šúrovciach 28 pozemkov pre samostatne stojace rodinné domy, vzniknú tu tiež tri trojradové a jedna päťradová zástavba rodinných domov,“ priblížil Ondrej Cíferský z Casmar Reality, ktorá je autorizovaným predajcom projektu.


Celkový pohľad na lokalitu z výšky

Investor v súčasnej dobe realizuje výstavbu inžinierskych sietí. Pozemky budú pripojené na elektrinu, plyn, vodu, kanalizáciu a optické rozvody pre internet a televíziu. Samozrejmosťou sú aj komunikácie, chodníky a verejné osvetlenie.

„Predpokladaný termín dokončenia kompletných inžinierskych sietí je stanovený na december 2020. Výstavba prvých rodinných domov tak bude možná už v jarných mesiacoch roka 2021,“ uviedol Cíferský.

Z južnej strany Michalskej aleje sa nachádza pole, zo severnej strany je existujúca zástavba a záhrady rodinných domov. Na východnej strane je cestná komunikácia a od západu lokálna a málo frekventovaná železničnná trať.

Od železnice postaví developer protihlukovú stenu. Rodinné domy budú umiestnené v slepej ulici, čo pre budúcich obyvateľov sľubuje nerušené bývanie s len nevyhnutnou frekvenciou dopravy zo strany domácich.

Záujemcom o bývanie v Šúrovciach sú k dispozícii stavebné pozemky s výmerou od 286 do 704 metrov štvorcových. Najväčšia časť pozemkov má rozlohu približne 550 metrov štvorcových.

Cena za pozemky s inžinierskymi sieťami je 100 eur/m2.

Viac informácií nájdete na webstránke michalskaalej.sk, na tel. čísle 0915 033 690, e-mail: cifersky.o@casmar.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2020 13:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.