reklama

Projekt “Čerešňová alej” v Opoji pozýva na Deň otvorených dverí s mimoriadnou DOD zľavou na dom až 40 000 EUR

Ak hľadáte nové bývanie pre svoju rodinu, už túto sobotu 1. apríla 2023 v čase od 10. do 17. hodiny máte jedinečnú príležitosť spoznať miesto, ktoré sa môže stať Vaším novým domovom. 4-IZBOVÉ RADOVÉ RODINNÉ DOMY – VÁŠ DOMOV V TIENI ČEREŠNÍ v sebe spájajú komfort bývania vo väčšom byte s výhodami rodinného domu.

Realitná kancelária Riešime bývanie – Trnava ako výhradný predajca tohto projektu spolu s developerom pripravili pre návštevníkov Deň otvorených dverí so zaujímavým programom a s mimoriadnou zľavou.

Program DOD:
– Obhliadka dizajnérom zariadeného vzorového domu
– Obhliadka aktuálne voľných domov na predaj
– Konzultácia s hypotekárnym poradcom spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s.
– Občerstvenie, detský kútik, balóny
– Mimoriadnu DOD zľavu z ceny domu až 40.000,- EUR

Projekt rodinných domov nájdete na okraji obce Opoj, za posledným domom č.177 (v smere na Majcichov pri krížovej ceste). V obci budú v deň konania DOD umiestnené smerové tabule, ktoré Vás nasmerujú priamo na miesto.

NIEČO O PROJEKTE :

Projekt Čerešňová alej predstavuje moderné komunitné bývanie v dobrom susedstve. V ponuke je 21 rodinných domčekov s vlastnou záhradou, každý v 4-izbovom prevedení. Vďaka menšej dispozícii sú domy nenáročné na prevádzku, a preto prinášajú komfort bývania vo väčšom byte s výhodami rodinného domu.

Všetky domy sú v ponuke v štandardnom vybavení na kľúč. Súčasťou je napríklad kuchynská linka vrátane spotrebičov, krbová piecka, podlahy, interiérové dvere, v kúpeľni obklady aj sanita, terasa, upravená záhrada, oplotenie, a rovnako aj upravená časť pozemku pripravená na parkovanie dvoch osobných áut priamo pred domom.

Čerešňová alej sa nachádza v pokojnej a tichej lokalite na konci slepej ulice na okraji obce Opoj.

Okolie ponúka tiež široké možnosti pre milovníkov cykloturistiky. Doslova za oknami máte k dispozícii kľukaté poľné cesty, ktoré sú však vhodné aj na romantické prechádzky.

V prípade záujmu o viac informácií o projekte alebo ku Dňu otvorených dverí môžete kontaktovať priamo výhradného predajcu:

Riešime bývanie
Hlavná 25, Trnava
0905 700 647 / 0903 700 647
www.riesimebyvanie.sk / www.ceresnovaalej.sk

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2023 7:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.