reklama

Projekt “Čerešňová alej” v Opoji pozýva na Deň otvorených dverí s mimoriadnou DOD zľavou na dom až 40 000 EUR

Ak hľadáte nové bývanie pre svoju rodinu, už túto sobotu 1. apríla 2023 v čase od 10. do 17. hodiny máte jedinečnú príležitosť spoznať miesto, ktoré sa môže stať Vaším novým domovom. 4-IZBOVÉ RADOVÉ RODINNÉ DOMY – VÁŠ DOMOV V TIENI ČEREŠNÍ v sebe spájajú komfort bývania vo väčšom byte s výhodami rodinného domu.

Realitná kancelária Riešime bývanie – Trnava ako výhradný predajca tohto projektu spolu s developerom pripravili pre návštevníkov Deň otvorených dverí so zaujímavým programom a s mimoriadnou zľavou.

Program DOD:
– Obhliadka dizajnérom zariadeného vzorového domu
– Obhliadka aktuálne voľných domov na predaj
– Konzultácia s hypotekárnym poradcom spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s.
– Občerstvenie, detský kútik, balóny
– Mimoriadnu DOD zľavu z ceny domu až 40.000,- EUR

Projekt rodinných domov nájdete na okraji obce Opoj, za posledným domom č.177 (v smere na Majcichov pri krížovej ceste). V obci budú v deň konania DOD umiestnené smerové tabule, ktoré Vás nasmerujú priamo na miesto.

NIEČO O PROJEKTE :

Projekt Čerešňová alej predstavuje moderné komunitné bývanie v dobrom susedstve. V ponuke je 21 rodinných domčekov s vlastnou záhradou, každý v 4-izbovom prevedení. Vďaka menšej dispozícii sú domy nenáročné na prevádzku, a preto prinášajú komfort bývania vo väčšom byte s výhodami rodinného domu.

Všetky domy sú v ponuke v štandardnom vybavení na kľúč. Súčasťou je napríklad kuchynská linka vrátane spotrebičov, krbová piecka, podlahy, interiérové dvere, v kúpeľni obklady aj sanita, terasa, upravená záhrada, oplotenie, a rovnako aj upravená časť pozemku pripravená na parkovanie dvoch osobných áut priamo pred domom.

Čerešňová alej sa nachádza v pokojnej a tichej lokalite na konci slepej ulice na okraji obce Opoj.

Okolie ponúka tiež široké možnosti pre milovníkov cykloturistiky. Doslova za oknami máte k dispozícii kľukaté poľné cesty, ktoré sú však vhodné aj na romantické prechádzky.

V prípade záujmu o viac informácií o projekte alebo ku Dňu otvorených dverí môžete kontaktovať priamo výhradného predajcu:

Riešime bývanie
Hlavná 25, Trnava
0905 700 647 / 0903 700 647
www.riesimebyvanie.sk / www.ceresnovaalej.sk

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2023 7:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.