reklama

MTF STU v Trnave pozýva stredoškolákov na Deň otvorených dverí

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave pozýva na Deň otvorených dverí. Uskutoční sa v piatok 8. apríla 2022 prezenčnou formou priamo v priestoroch univerzity a laboratóriách.

Študenti stredných škôl, ale aj rodičia či stredoškolskí učitelia získajú počas Dňa otvorených dverí všetky informácie o štúdiu na Materiálovotechnologickej fakulte STU, ktoré ich zaujímajú.

Zároveň získajú jedinečnú príležitosť spoznať všetky priestory kampusu MTF STU, vrátane špeciálnych laboratórií úspešného vedeckovýskumného centra, učební, knižnice, plavárne, internátu alebo jedálne.

Súčasťou DOD bude aj predstavenie jednotlivých študiných odborov. Štúdium je bezplatné.

MTF STU v Trnave patrí medzi univerzity, ktoré majú najvyššiu mieru uplatnenia svojich absolventov v praxi.

Prihlášky na štúdium je potrebné poslať do 30. apríla 2022.

Deň otvorených dverí sa uskutoční so začiatkom o 9.00 a od 10.30 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 18. marca 2022 10:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.