reklama

Deň otvorených dverí na trnavskej MTF-ke: Spoznajte študijné programy, technické vybavenie a život na fakulte zblízka

Dekan Materiálovotechnologickej fakulty (MTF) STU v Trnave pozýva študentov stredných škôl, rodičov, stredoškolských učiteľov a všetkých, ktorí majú záujem získať informácie o štúdiu na MTF STU so sídlom v Trnave v akademickom roku 2020/2021 na Deň otvorených dverí.

Podujatie sa uskutoční v utorok 4. februára 2020.

Začiatok je o 10. hodine v priestoroch MTF na ulici Jána Bottu 25 v Trnave v budove vedľa internátu.


MTF STU v Trnave

FOTO: Materiálovotechnologická fakulta STU

„Návštevníci Dňa otvorených dverí sa dozvedia všetky potrebné informácie o fakulte, o ponúkaných akreditovaných študijných programoch, podmienkach prijímacieho konania, materiálno-technickom a prístrojovom vybavení fakulty, o systéme štúdia, aj o možnosti semestrálne študovať na zahraničných univerzitách v rámci štúdia na fakulte,“ priblížila Jana Boškovská z Odborz poznatkového manažmentu MTF STU.

Súčasťou programu bude prehliadka priestorov fakulty, laboratórií aj novovybudovaných priestorov.

Deň otvorených dverí ponúkne záujemcom o štúdium množstvo zaujímavých informácií a dostanú odpovede na všetky otázky o študijných programoch.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2020 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Deň otvorených dverí na trnavskej MTF-ke: Spoznajte študijné programy, technické vybavenie a život na fakulte zblízka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.