reklama

Deň otvorených dverí na trnavskej MTF-ke: Spoznajte študijné programy, technické vybavenie a život na fakulte zblízka

Dekan Materiálovotechnologickej fakulty (MTF) STU v Trnave pozýva študentov stredných škôl, rodičov, stredoškolských učiteľov a všetkých, ktorí majú záujem získať informácie o štúdiu na MTF STU so sídlom v Trnave v akademickom roku 2020/2021 na Deň otvorených dverí.

Podujatie sa uskutoční v utorok 4. februára 2020.

Začiatok je o 10. hodine v priestoroch MTF na ulici Jána Bottu 25 v Trnave v budove vedľa internátu.


MTF STU v Trnave

FOTO: Materiálovotechnologická fakulta STU

“Návštevníci Dňa otvorených dverí sa dozvedia všetky potrebné informácie o fakulte, o ponúkaných akreditovaných študijných programoch, podmienkach prijímacieho konania, materiálno-technickom a prístrojovom vybavení fakulty, o systéme štúdia, aj o možnosti semestrálne študovať na zahraničných univerzitách v rámci štúdia na fakulte,” priblížila Jana Boškovská z Odborz poznatkového manažmentu MTF STU.

Súčasťou programu bude prehliadka priestorov fakulty, laboratórií aj novovybudovaných priestorov.

Deň otvorených dverí ponúkne záujemcom o štúdium množstvo zaujímavých informácií a dostanú odpovede na všetky otázky o študijných programoch.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2020 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

7 komentárov pre “Deň otvorených dverí na trnavskej MTF-ke: Spoznajte študijné programy, technické vybavenie a život na fakulte zblízka”

 1. 1
  Mr POKO says:

  Pán Pokorný budú aj články k veci alebo iba tieto kaleráby ?
  Máte zaracha z Berlína, začala cenzúra … ?

  • 1.1
   Život says:

   čo ťa kvári syn môj? Však nám napíš svoj bôľ!!! Neokúňaj sa a ďatľuj do klávesnice svoje mory inak si len ďaľší pokrytec v poradí. Nazavesuj?

  • 1.2
   andy says:

   A kolko aktualít a clankov si sa dozvedel z Trnava.sk za posledné obdobie?.hmm..lebo ja nic teda a to su tam nato platení ludia aj z nasich daní.

 2. 2
  odveci says:

  Od veci si ty co si mysliš, ze niekto bude písat podla tvojho zadania. Je to bezny oznam o akcii. Ked chces na niekoho kydat, zaloz si svoju stranku a tam si osocuj koho chces. Snad si na sukromnom portali mozu pisat podla vlastneho uvazenia. Prečo by mal niekto cudziu špinu brat na svoje triko.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.