reklama

Deň otvorených dverí MTF STU bude prebiehať virtuálne, na záujemcov o štúdium čakajú aj zaujímavé ceny

Materiálovotechnologická fakulta (MTF) STU so sídlom v Trnave patrí medzi najúspešnejšie univerzity z hľadiska pracovného uplatnenia sa absolventov. Záujemcov o štúdium a informácie o škole pozýva na Deň otvorených dverí. Uskutoční sa vo virtuálnom priestore 8. februára 2022.

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave poskytuje vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky, automatizácie, manažmentu, výrobných technológií, bezpečnostnom inžinierstve a materiálovom výskume.

Ak sa o MTF chcete dozvedieť viac, zúčastnite sa Virtuálneho dňa otvorených dverí v utorok 08. februára 2022. Okrem informácií o štúdiu na MTF STU sa počas online streamu môžete zapojiť aj do súťaže o skvelé ceny.

Registrovaní pedagógovia stredných škôl a študenti stredných škôl dostanú počas streamu link na kvíz, a tí, ktorí zodpovedia všetky otázky správne, budú zaradení do žrebovania o ceny v hodnote 2000 eur:

Študenti stredných škôl môžu vyhrať kolobežku, iphone alebo smart hodinky, stredné školy (do súťaže bude zaradená stredná škola každého prihláseného pedagóga strednej školy a tiež študenta strednej školy) môžu vyhrať 3D tlačiareň alebo tablet.

Ak máte otázky k štúdiu na MTF STU, môžete ich zaslať anonymne vopred, a to cez www.mtf.stuba.sk/14094, kde nájdete aj harmonogram či link na registráciu do súťaže.

MTF pripravuje zaujímavý program, ktorý bude moderovať Samuel Miškov, známy organizovaním online kvízov Máš vedieť.

Ulož ako PDF
Napísal 15. januára 2022 11:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.