reklama

MTF STU v Trnave privítala na svojej pôde už po trinásty raz záujemcov o štúdium

Materiálovotechnologická fakulta STU v Trnave zorganizovala už po trinásty raz Deň otvorených dverí.

V stredu 6. februára 2019 prišli na pôdu úspešnej fakulty záujemcovia o informácie a bližšie zoznámenie sa so študijným programom či technickým vybavením MTF STU v Trnave.

Program 13. ročníka Dňa otvorených dverí začal v Aule prof. Adamku na ulici Jána Bottu.

Prítomných privítala prodekanka pre rozvoj ľudských zdrojov Kristína Gerulová.


Privítanie návštevníkov podujatia v aule

FOTO: MTF STU

Ako informovala Daša Zifčáková z odboru poznatkového manažmentu MTF STU, skupiny návštevníkov pokračovali návštevou fakultných pracovísk v budovách Materiálového výskumu a Centra excelentnosti 5-osového obrábania.

„Väčšina účastníkov však smerovala do foyer T02, kde boli centrálne pripravené prezentácie všetkých ústavov fakulty. Zástupcovia ústavov poskytli záujemcom o štúdium nielen teoretické informácie o možnostiach štúdia, ale prezentáciu podporili najmä efektívnymi a praktickými ukážkami z prostredia konkrétnych študijných programov,“ priblížila D. Zifčáková.

Ak ste sa nestihli prísť do priestorom MTF STU v Trnave pozrieť osobne, môžete si dohodnúť organizovanú exkurziu pre školy prostredníctvom e-mailu: exkurzie@mtf.stuba.sk.

FOTO: MTF STU

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2019 13:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.